Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 8687888990919293949596 979899100101102103104105106 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1460ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΟΙΤΩΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΥ Ν0ΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΣΑΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΟΙΤΩΝΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΣΑΜΟΥ 2323290,60Δ.Τ.Υ. ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΣ2018-09-6 12:10:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΙΛΟΥΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΟΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ
5120ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΗΓΗΣ Δ. ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΗΓΗΣ Δ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ240322,58Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2019-12-18 15:09:18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΒΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ
5398ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ ΛΕΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ ΛΕΡΟΥ2102555,21ΛΕΡΟΣ2020-02-12 08:31:19 ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΤΣΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΙΑΠΟΚΑ
7089ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΕΤΕΚ) ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΕΤΕΚ) ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ296774,19ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ2020-09-1 10:08:36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΓ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
5771ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «ΑΙΟΛΙΣ» ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «ΑΙΟΛΙΣ» ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ22.004.310,35ΤΗΝΟΣ2020-04-6 12:17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΪΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΙΒΑΔΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΩΡΑΪΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΖΕΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΠΡΕΚΑ
4958ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 272077,89ΦΙΛΙΑΤΡΑ2019-12-4 08:55:37 ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΜΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΑΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΡΔΑ
4300ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2967.741,94ΤΡΙΚΑΛΑ2019-08-29 11:45:06 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΥΛΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ
304ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΣΕ ΚΤΙΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2693548,39ΚΟΖΑΝΗ2018-03-12 10:09:13
314ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ TΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2693548,39KOZANH
6382ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ 16ου ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ 16ου ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ2331532,26ΒΕΡΟΙΑ2020-06-15 08:28:04 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΟΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΚΑΒΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
908ΕΠΙΣΚΕΥΗ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2106.129,03ΡΟΔΟΣ2018-06-11 08:11:19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΕΪΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΤΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ
1348ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2717.741,93ΡΟΔΟΣ2018-08-13 12:30:21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗ-ΣΟΥΛΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΑΒΒΕΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ
3371ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2018ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2211094,56Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης2019-04-22 14:08:05 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΙΤΕΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΙΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
5365ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 20192330.425,96Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης2020-02-3 13:01:03 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΩΒΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΕΔΕΡΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΙΤΕΡΗ ΜΑΡΙΟΣ ΔΡΕΤΟΥΛΑΚΗΣ
3831ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ)2274193,55ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ2019-07-3 11:06:23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ
4128ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΙΑΤΟΥ260000,00ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ2019-07-31 13:21:35 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΟΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ - ΡΑΛΛΟΥ ΜΠΑΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΠΠΑ
7337ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΣΕ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ296774,19Λ. ΦΡΑΝΤΖΗ 2, ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, Τ.Κ. 204002020-10-5 11:11:30 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΥΤΤΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ
5690ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ2483870,97ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-03-24 10:58:15 ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΙΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΪΣΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
1221ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣ296773,82ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2018-07-19 07:55:04 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΓΟΣ
3346ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΗ ΣΤΥΨΗ ΛΕΣΒΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ2341.880,34ΜΥΤΙΛΗΝΗ2019-04-19 09:09:40 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
4060ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΡΕΣΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ2333333,33ΜΥΤΙΛΗΝΗ2019-07-26 09:20:18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΕΡΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
3533ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 192241935,48ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ2019-05-28 10:06:26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΕΡΑΝΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΡΓΗ
7668ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ-ΛΑΓΑΝΑ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ-ΛΑΓΑΝΑ)2124996,96Ζάκυνθος2020-11-6 10:40:45 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΟΥΛΗ Βασίλειος Παλαιοθόδωρος ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΣΤΡΑ ΑΝΝΑ ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ
7669ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΩΝ-ΑΛΥΚΩΝ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΩΝ-ΑΛΥΚΩΝ)2124996,96Ζάκυνθος2020-11-6 10:40:39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΔΡΩΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΟΥΛΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Χάιδω Χριστοδούλου
7667ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΑΡΤΕΜΙΣΙΩΝ-ΕΛΑΤΙΩΝ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(Δ.Ε. ΑΡΤΕΜΙΣΙΩΝ-ΕΛΑΤΙΩΝ)2153221,37Ζάκυνθος2020-11-6 10:40:54 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΟΥΛΤΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ
1951Σ018 ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ2137096,77ΠΡΕΒΕΖΑ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΜΠΑΧΟΥΜΗ 22018-11-15 10:46:25 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΣΣΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
7394ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΑΤΑ 2016-2020ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΑΤΑ 2016-20202630840,12Ζάκυνθος2020-10-12 10:36:05 ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΣΣΑ Δημήτριος Δήμος ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΣΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ Χρήστος Τρέπας
6136ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ284667,42ΖΆΚΥΝΘΟΣ2020-05-19 11:57:05 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΣΤΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΨΑΣΚΗΣ Ευάγγελος Σκάρπος ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
8459ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - AM 11212ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ2241935,00ΚΤΗΡΙΟ ΤΥΠΑ - ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2021-02-8 13:30:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΛΙΑΚΙΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΛΙΑΚΑ
1241ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ( Α. ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ, Β. ΛΟΙΠΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ)2104852,76ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 70, 176 76 ΑΘΗΝΑ2018-07-26 09:18:00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
5250ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ (Α.Μ.11103)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ2402494,59ΚΤΗΡΙΟ ΤΥΠΑ - ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2020-01-17 10:41:25 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΣΑΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΑΜΠΑΡΗ
5249ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ (Α.Μ.11119) ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ2402611,02ΚΤΗΡΙΟ ΤΥΠΑ - ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2020-01-17 10:41:46 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΛΕΞΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ
4032ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ Β. ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ Β. ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ280000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2019-07-22 12:57:27 ΣΟΥΣΑΝΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛ
6253ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΗΜ. ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΗΜ. ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥ2456960,48ΡΟΔΟΣ2020-05-29 10:08:11 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΝΑ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΑΜΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ
7903ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ"25273170,40Αθηνάς 16 και Βύσσης, Αθήνα 10551 , 5ος οροφος2020-11-27 12:54:10 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Μαρία Κόλλια ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑ
8263ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ219354838Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-21 10:59:43 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΧΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΩΝΗ
8354ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ1193548Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-28 10:24:16 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΡΑΛΛΙΟΥ
8355ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ2193548Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-28 10:27:55 ΜΑΡΙΕΛΛΑ ΚΑΣΤΙΛΛΙΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΩΝΟΣ
4092ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΕ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΕ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ21612903,23ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30, 3ΟΣ ΟΡΟΦΟΣ2019-07-31 10:17:36 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΙΑ ΣΑΡΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΜΥΡΤΩ Ν
8172ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΝΤΕΟΡΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΝΤΕΟΡΙΩΝ220161,29ΣΤΑΛΛΟΥ 6, ΑΜΦΙΣΣΑ, Δ.Τ.Υ. Δ.ΔΕΛΦΩΝ2020-12-14 09:14:08 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΧΑΝΑ
8170ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΝΙΧΩΡΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΝΙΧΩΡΑΣ220161,29ΣΤΑΛΛΟΥ 6, ΑΜΦΙΣΣΑ, Δ.Τ.Υ. Δ.ΔΕΛΦΩΝ2020-12-14 09:15:11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΡΙΕΛΛΑ ΚΑΣΤΙΛΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΡΑΛΛΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ
5858ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΣΑΠΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΣΑΠΩΝ2114.758,07ΣΑΠΕΣ2020-04-16 12:06:08 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΑΓΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΚΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΖΟΥΧΑΛ ΣΕΡΙΦ ΗΛΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
2774ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ & ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΤΕΛΕΝΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ & ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΤΕΛΕΝΔΟΥ2108870,97ΚΑΛΥΜΝΟΣ2019-02-20 11:02:39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΕΡΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ
8256ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΘΕΣΜΙΚΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ2285403,16ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ2020-12-21 10:22:48 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΠΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΔΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
2823ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ2483870,97ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ2019-02-22 11:01:54 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΤΣΙΟΥ
1357ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ 2197983,87ΓΡΕΒΕΝΑ, ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ, ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ, 511002018-08-17 10:14:10 ΟΛΓΑ ΤΖΗΚΑ ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ
4071ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ2887096,77ΑΓΡΙΝΙΟ, Π.Ε.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-07-24 11:07:04 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΑΛΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ
7752ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ KTEO ΤΗΣ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ KTEO ΤΗΣ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2274193,55ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ2020-11-17 10:11:58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΓΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΣΧΟΥ
1104ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ259.344,99ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΗΣ2018-07-4 10:20:38 ΛΕΥΚΗ ΤΟΠΑΛΤΣΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΛΑΚΗΣ ΤΑΝΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
1921ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2148387,09ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2018-11-21 12:03:28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ
2726ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2148387,27ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-02-12 10:41:38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΒΔΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΠΑΚΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΑΣΣΗ
3859ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2266129,03Δ/ΝΣΗ ΤΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2019-07-4 10:13:19 ΜΑΡΙΑ ΑΜΠΡΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΔΟΣ ΓΑΤΣΙΑΣ
3786ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΟΨΕΩΝ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ & ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΟΨΕΩΝ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ & ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟΥ2399.193,56ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΤΟΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-06-21 14:57:04 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ
5396ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΔΑΣ (RETOPPING) ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΔΑΣ (RETOPPING) ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ284608,95ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ2020-02-11 10:15:45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΣΤΑΧΤΑΡΗ ΦΑΝΗ ΓΙΟΥΣΜΗ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
2838ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΣΤΥΛΩΣΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΛ. ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΚΑΛΕΛΕΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΣΤΥΛΩΣΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΛ. ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΚΑΛΕΛΕ2258064,52ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ2019-02-22 09:07:21 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΖΟΥΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΖΕΝΤΑ ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
3727ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΟΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΙΧΕΙΟΥ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΥΝ.ΜΗΚΟΥΣ 52,50 Μ2197.177,42ΝΙΓΡΙΤΑ2019-06-14 13:21:31 ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΗ ΜΙΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΠΕΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΙΤΣ
2056ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΘΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 2018ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΘΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 20182322.580,66ΠΑΤΡΑ2018-11-26 12:41:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΦΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΙΝΟΥ
8634ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΓΙΑΠΛΗΡΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΓΙΑΠΛΗΡΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ2437383,18ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ2021-02-18 09:34:09 ΑΝΘΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΣΗΣ
9074ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΣΟΥΒΑΛΑΣ Ν.ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΣΟΥΒΑΛΑΣ Ν.ΑΙΓΙΝΑΣ2100000ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2021-04-23 13:22:22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΓΑΔΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΟΥΦΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΥΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΘΕΣΙΜΟΣ
7783ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΑΛΙΕΥΤΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΑΛΙΕΥΤΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣ2100000ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2020-11-16 13:16:13 ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΜΙΛΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΜΕΛΑΙΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑΣ
7784ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣ264838,71ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2020-11-16 13:16:57 ΑΓΓΕΛΑ ΤΑΛΕΒΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΤΖΙΒΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΕΓΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
8306ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣ25967742Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-23 10:07:45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΡΑΛΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠ
8322ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣ259677Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-23 10:10:47 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ
8169ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΑΛΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΑΛΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΧΩΡΩΝ240322,58Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-16 14:24:26 ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
5144ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2550000ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2019-12-20 12:14:22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΥΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
8340ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ-ΓΡΑΜΜΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ-ΓΡΑΜΜΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ2564516,13ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2020-12-24 11:01:28 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΡΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕΤΑΞΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΙΕΔΑΚΗΣ
6310ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ Δ.Ε. ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ - Α' ΦΑΣΗΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΟΔΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ2105000,00ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ2020-06-5 11:04:23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΟΓΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
1509ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2338709,68ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2018-09-12 10:06:08 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΒΙΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΒΕΡΗ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΑ ΖΩΗ ΛΑΓΓΗ
4024ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2419354,84ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2019-07-18 13:22:03 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΛΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΖΑΧΟΥ
7090ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΠΥΛΗΣ2189193,55ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2020-09-3 11:06:27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΟΥΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
2170ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ21.209.677,42ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-12 13:12:00 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΤΡΑΝΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΝΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΝΙΑΡΗ
7980ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΧΙΟΥ-ΑΜΕΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΧΙΟΥ-ΑΜΕΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑ2130000ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ, ΦΑΒΙΕΡΟΥ 20 ΤΚ 10438, ΑΘΗΝΑ2020-12-1 15:14:38 ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ
6742ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΛΙΘΟΣΤΡΩΤΩΝ ΟΔΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2020ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΛΙΘΟΣΤΡΩΤΩΝ ΟΔΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 20202120967,74ΤΕΡΨΙΧΟΡΗΣ 51 Π.ΦΑΛΗΡΟ2020-07-22 10:29:19 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡΙΤΣΕΛΗ ΟΛΓΑ ΒΛΑΧΟΥ ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
5094ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ1196139,312019-12-17 10:54:50 ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ
5096ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ2196139,31ΚΕΡΑΤΕΑ2019-12-23 12:00:50 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ ΧΑΝΤΖΑΝΔΡΕΟΥ-ΑΝΔΡΙΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ
1448ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ264516,13ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ Λ ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ 1 ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ2019-07-22 12:19:28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΑΓΝΗ ΚΕΡΟΜΥΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ
1590ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2584677,42Ρέθυμνο2018-09-19 12:24:52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ
1635ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ296.774,19ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ2018-09-26 13:33:41 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΘΑ ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ
2282ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ2645161,29ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-20 12:06:01 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
3110ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 2180000ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ2019-03-29 13:59:59 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΑΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΝΤΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΙΧΟΥ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 8687888990919293949596 979899100101102103104105106 Επόμενο