Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 12345678910 11121314151617181920 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
2193ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ 2018ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ2403225,81ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΨΥΧΙΚΟΥ2018-12-13 10:05:57 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΞΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΡΗΣ
5975ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ2403225,81ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ2020-05-5 11:15:52 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΜΠΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΘΑΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΡΟΥΙΚΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7492ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ280500,00ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-12-7 10:10:54 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΡΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΟΛΕΤΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΡΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΜΠΡΑΙΜΗ
9036ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ- ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (β ΦΆΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΚΥΘΝΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ- ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (β ΦΆΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΚΥΘΝΟΥ280645,16ΣΥΡΟΣ2021-04-15 11:19:26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ
4537ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ- ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ- ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 20192403225,81ΔΙΟΝΥΣΟΥ 58 ΚΑΙ ΣΠΑΡΤΗΣ, ΚΗΦΙΣΙΑ2019-10-14 09:58:32 ΣΟΦΙΑ ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΦΩΤΗΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΒΑΙΑ ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗ
8755ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΕΠΙΣΚΟΠΕΙΟΥ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΤΡΙΚΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΓΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΕΠΙΣΚΟΠΕΙΟΥ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΤΡΙΚΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΓΩΝ2241935,48Τρίκαλα2021-02-25 09:31:25 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΠΠΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΡΣΙΜΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1336ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ267983,87ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ2018-09-20 15:18:29 ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΥΔΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΑΝΕΖΗ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ; ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
4297ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΕΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΑΣΦΑΛΤΟΤΑΠΗΤΑ,.2306451,61ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ2019-09-4 10:21:36 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΤΖΗΠΑΚΟΥ ΑΝΝΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΣΑΡΑΚΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΛΛΙΑ
4249ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΕΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΥ , ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΗΣ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΑΣΦΑΛΤΟΤΑΠΗΤΑ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟΙΧΙΩΝ - ΡΕΙΘΡΩΝ.2201.612,90ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ ΣΤΑΥΡΟΣ2019-08-22 10:30:59 ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΤΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΜΗΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΓΓΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΑΝΗ
6847ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΦΘΟΡΩΝ ΓΕΦΥΡΩΝ – ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΦΘΟΡΩΝ ΓΕΦΥΡΩΝ – ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2020-07-31 09:27:00 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΡΓΑΣ ΕΛΕΝΗ ΝΤΑΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΥΣΟΥ ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ
5618ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ & ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ & ΣΤΟΥΣ ΑΥΛΕΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΟΥΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΦΗΜΟΣ ΙΙ2165322,58ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ2020-03-10 10:25:38 ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΣΕΛΙΔΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΞΥΛΑΠΕΤΣΙΔΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ
6903ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2483870,96ΧΑΛΚΙΔΑ- ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ & ΜΕΓΑΣΘΕΝΟΥΣ2020-08-6 10:37:24 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΡΣΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΖΙΓΚΗΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΖΙΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΛΑΚΑΣ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΒΑ
168ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2017 ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2017 2100806.45ΠΑΡΟΣ2018-01-31 12:05:39 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ
1599ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2169354,84ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ2018-09-20 15:18:17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΒΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ
6049ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ , ΤΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ2497000ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ2020-05-18 09:00:22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΝΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΖΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΩΤΑ
6052ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ, ΤΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ2497000ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ2020-05-18 09:15:17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΤΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΜΑΝΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΒΛΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ ΚΟΥΤΡΑ
6054ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΤΡΙΓΛΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΑΡΔΕΥΣΗΣ, ΤΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2497000ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ2020-05-18 09:30:11 ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ
8536ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΟΥ2338709,68ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ, ΦΑΒΙΕΡΟΥ 20 ΤΚ 10438, ΑΘΗΝΑ2021-01-25 08:38:42 ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΤΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΚΟΣ
4909"ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΣΤΟ ΖΕΦΥΡΟ"ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΣΤΟ ΖΕΦΥΡΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ2123790,32ΡΟΔΟΣ2019-12-2 12:01:43 ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣΩΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΑΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ
3526ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΥ ΜΩΛΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑΝΟΜΕΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΥ ΜΩΛΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΥΔΡΟΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑΝΟΜΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΤΕΙ ΖΗΜΙΕΣ 276209,68ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 2019-05-28 10:21:31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΓΙΑΡΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΤΣΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΗ
528ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΟΔΟΣΤΡΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΟΔΟΣΤΡΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21053385,34ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΗΣ2018-04-27 10:13:32 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΤΑΝΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΣΟΦΙΑ ΧΟΡΤΑΡΕΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7128ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2020 ΣΕ ΑΝΤΙΚΑΤΆΣΤΑΣΗ ΤΗΣ 6722ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 20202322577,15ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-09-4 11:40:19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΥΛΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΡΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ
7696ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ (ΕΤΟΥΣ 2020)ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΟΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡ. 48/2020 ΜΕΛΕΤΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2120967,74ΓΡΑΦΕΙΟ 103- ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ2020-11-9 10:02:56 ΑΡΓΥΡΩ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΟΥΦΡΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΑΡΑΓΑΣ
3468ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ2201612,36ΤΗΝΟΣ2019-05-10 10:05:10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΝΑ ΟΡΦΑΝΟΥ
2034ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ2487903,24Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Πυλαίας - Χορτίατη2018-12-14 10:05:54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ
8794ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2020 (ΑΜ 3/2021)ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2020 (ΑΜ 3/2021)21612903,23ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30, ΧΑΛΑΝΔΡΙ2021-03-1 11:33:49 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΩΡΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΑΚΑ ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ
7152ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ2302419,35ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2020-09-10 12:41:24 ΗΛΙΑΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΜΥΡΟΠΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ
4411ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΔΩΝ Δ.Ε. ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΔΩΝ Δ.Ε. ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ259677,42ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε΄50 ΧΑΝΙΑ2019-09-20 09:42:52 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΖΩΗ ΕΥΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ MAΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΛΗΣ
4153ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (Β' ΦΑΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΣΙΦΝΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (Β' ΦΑΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΣΙΦΝΟΥ280604,84ΣΥΡΟΣ2019-08-7 10:04:08 ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΤΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΑΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΡΑΒΙΟΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΚΑΣ
7566ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΤΙΡΙΑ, ΑΥΛΕΙΟΙ ΧΩΡΟΙ, ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ)»ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΤΙΡΙΑ, ΑΥΛΕΙΟΙ ΧΩΡΟΙ, ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ)»2358306,45ΑΡΤΑ2020-10-23 13:03:36 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
1323ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ269677.42ΓΡ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ 2 ΑΜΥΝΤΑΙΟ2018-08-10 09:16:16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΖΩΗ ΜΠΟΣΔΕΛΕΚΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΚΟΒΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3860ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (2019)ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (2019)2515688,72Ι. ΔΡΑΓΟΥΜΗ 1, 4ος ΟΡΟΦΟΣ, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ2019-07-4 11:28:16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΑΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΡΑΤΖΑ
968ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΥΛΕΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΥΛΕΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ2168.895,34 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ2018-06-18 10:06:08 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ
216ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ 232245,00ΚΟΜΟΤΗΝΗ2018-03-8 12:47:51
430ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ 232245,00ΚΟΜΟΤΗΝΗ2018-03-28 12:12:58 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
294ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥ232.245,00ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 78 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΤΚ 69100
313ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ ΕΒΡΟΥ232245,00ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2018-03-13 10:10:06
3442ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ – ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ264516,13AΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2019-05-7 09:38:04 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΡΑΤΖΙΑ ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΣΤΑΔΑΚΗΣ
5232ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΑΥΛΑΚΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ (2018)ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΑΥΛΑΚΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ (2018) ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ2403225,81ΠΑΤΡΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ2020-01-13 11:32:33 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΖΑΛΑΒΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΡΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΝΤΖΗΣ
5183ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΡΙΟΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Α ΦΑΣΗ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ 290322,58ΑΙΓΆΛΕΩ 5 & ΚΑΣΤΟΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ2019-12-31 12:22:46 ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΛΛΙΑ
5027ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΤΟΥΣ 2019-2020-2021ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ2806451,61ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε΄50 ΧΑΝΙΑ2019-12-11 11:08:39 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ
5434ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ 2185483,87ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 2020-02-18 10:04:46 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΑΜΒΑΚΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΛΕΚΟΥ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΣΕΝΤΑΣ ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ
4494ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 296370,97ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ2019-10-7 10:28:10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΪΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΟΡΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣ
2309ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ2217379,87 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΩΡΩΠΟΥ2018-12-21 13:44:49 ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ
5807ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΤΗΡΙΑΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟΝ ΑΧ ΝΗΣΟΥ ΔΗΛΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ- ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ 35 ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΔΗΛΟ2669.354,84ΑΘΗΝΑ2020-04-9 10:19:06 ΟΛΓΑ ΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
4598ΕΠΙΣΚΕΥΗ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΣΥΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Α΄ΦΑΣΗ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΣΥΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Α΄ΦΑΣΗ)2979838,71ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-10-17 13:21:20 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΡΜΠΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ
628ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΤΟΥΣ 2017ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΤΟΥΣ 20172411411,15ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΗΣ2018-05-7 10:18:23 ΠΑΥΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΟΠΙΚΟΣ ΛΕΥΚΗ ΤΟΠΑΛΤΣΗ
7778ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2347050,8Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης2020-11-13 14:19:02 ΑΝΝΑ ΠΙΤΕΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΝΗ - ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΦΡΑΓΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ
5236ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 201921290289,56ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2020-01-15 10:01:04 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΙΑΣΩΝ ΛΑΠΠΑΣ ΛΟΥΙΖΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ
5357ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 20192322516,18ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2020-02-6 10:00:20 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2407ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΉΛΙΔΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΉΛΙΔΑΣ2177419,36ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 50, ΑΜΑΛΙΑΔΑ2019-01-14 09:20:40 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΡΑΚΙΝΗ MΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΙΠΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΡΔΗΣ
5108ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ269.677,42 ΦΙΛΛΥΡΑ2019-12-18 09:20:18 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΑΝΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΛΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΛΕΝΗΣ
2342ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ2324677,42Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1 ΚΟΖΑΝΗ2019-01-7 12:04:33 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΗΓΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
5113ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2209517,41ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2019-12-30 10:00:13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΜΠΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥΤΖΟΥΚΟΥ
5050ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ2159677,42ΑΒΔΗΡΑ2019-12-13 10:02:54 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ
2092ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ2241935,48ΜΠΑΛΚΟΥ 1, 48100, ΠΡΕΒΕΖΑ2018-12-3 10:03:37 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΩΛΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΖΙΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΛΙΟΥ
1775ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ21269445,43ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ2018-10-16 12:21:19 ΑΛΕΞΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΑΣ ΠΕΡΜΑΘΟΥΛΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΗ ΤΣΙΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3110ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 2180000ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ2019-03-29 13:59:59 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΑΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΝΤΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΙΧΟΥ
1635ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ296.774,19ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ2018-09-26 13:33:41 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΘΑ ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ
2282ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ2645161,29ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-20 12:06:01 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
1590ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2584677,42Ρέθυμνο2018-09-19 12:24:52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ
1448ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ264516,13ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ Λ ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ 1 ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ2019-07-22 12:19:28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΑΓΝΗ ΚΕΡΟΜΥΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ
5094ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ1196139,312019-12-17 10:54:50 ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ
5096ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ2196139,31ΚΕΡΑΤΕΑ2019-12-23 12:00:50 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ ΧΑΝΤΖΑΝΔΡΕΟΥ-ΑΝΔΡΙΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ
6742ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΛΙΘΟΣΤΡΩΤΩΝ ΟΔΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2020ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΛΙΘΟΣΤΡΩΤΩΝ ΟΔΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 20202120967,74ΤΕΡΨΙΧΟΡΗΣ 51 Π.ΦΑΛΗΡΟ2020-07-22 10:29:19 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡΙΤΣΕΛΗ ΟΛΓΑ ΒΛΑΧΟΥ ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
7980ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΧΙΟΥ-ΑΜΕΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΧΙΟΥ-ΑΜΕΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑ2130000ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ, ΦΑΒΙΕΡΟΥ 20 ΤΚ 10438, ΑΘΗΝΑ2020-12-1 15:14:38 ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ
2170ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ21.209.677,42ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-12 13:12:00 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΤΡΑΝΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΝΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΝΙΑΡΗ
7090ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΠΥΛΗΣ2189193,55ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2020-09-3 11:06:27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΟΥΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
4024ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2419354,84ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2019-07-18 13:22:03 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΛΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΖΑΧΟΥ
1509ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2338709,68ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2018-09-12 10:06:08 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΒΙΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΒΕΡΗ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΑ ΖΩΗ ΛΑΓΓΗ
6310ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ Δ.Ε. ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ - Α' ΦΑΣΗΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΟΔΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ2105000,00ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ2020-06-5 11:04:23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΟΓΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
8340ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ-ΓΡΑΜΜΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ-ΓΡΑΜΜΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ2564516,13ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2020-12-24 11:01:28 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΡΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕΤΑΞΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΙΕΔΑΚΗΣ
5144ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2550000ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2019-12-20 12:14:22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΥΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
8169ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΑΛΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΑΛΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΧΩΡΩΝ240322,58Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-16 14:24:26 ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
8306ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣ25967742Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-23 10:07:45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΡΑΛΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠ
8322ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΙΘΡΙΟΥ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΑΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΜΦΙΣΣΑΣ259677Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-12-23 10:10:47 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ
7784ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣ264838,71ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2020-11-16 13:16:57 ΑΓΓΕΛΑ ΤΑΛΕΒΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΤΖΙΒΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΕΓΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
7783ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΑΛΙΕΥΤΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ (ΑΛΙΕΥΤΙΚΟΣ) Ν. ΑΙΓΙΝΑΣ2100000ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2020-11-16 13:16:13 ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΜΙΛΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΜΕΛΑΙΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑΣ
9074ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΣΟΥΒΑΛΑΣ Ν.ΑΙΓΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΣΟΥΒΑΛΑΣ Ν.ΑΙΓΙΝΑΣ2100000ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ2021-04-23 13:22:22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΓΑΔΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΟΥΦΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΥΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΘΕΣΙΜΟΣ
8634ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΓΙΑΠΛΗΡΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΓΙΑΠΛΗΡΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ2437383,18ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ2021-02-18 09:34:09 ΑΝΘΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΣΗΣ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 12345678910 11121314151617181920 Επόμενο