Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 1617181920212223242526 27282930313233343536 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
4969ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΟ97 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ ΓΑΛΗΝΗΣ (Β ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΟ97 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ ΓΑΛΗΝΗΣ (Β ΦΑΣΗ)22096774,19ΗΡΑΚΛΕΙΟ2019-12-10 10:06:51 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΝΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΕΡΑΚΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ
5854ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ Νο 19 ΡΕΙΤΟ-ΣΟΦΙΚΟ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ Νο 19 ΡΕΙΤΟ-ΣΟΦΙΚΟ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ2806451,61Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΡΟΚΙΔΑ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ2020-04-21 09:30:10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΟΥΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ
8077ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ 23 ΑΡΕΟΠΟΛΗ – ΚΟΤΡΩΝΑΣ - ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ 23 ΑΡΕΟΠΟΛΗ – ΚΟΤΡΩΝΑΣ - ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ2564516,13ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ2020-12-15 13:50:55 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΤΣΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΟΥΣΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΣ
2100ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) 2403225,81Σπάρτη2018-12-4 09:06:58 ΑΝΝΑ ΓΑΖΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΚΟΝΗ
3811ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.)2403225,81Σπάρτη2019-09-24 11:39:33 ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΑΜΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
1011ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 20182161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-22 10:07:44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΧΑΤΖΗΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ
6963ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 20202161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ2020-08-20 10:03:23 ΟΛΓΑ ΤΖΗΚΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΘΑ ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
7399ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ2967741,93Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2020-10-12 11:38:25 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥ
7876ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Ν. ΛΗΜΝΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Ν. ΛΗΜΝΟΥ2241935,48ΜΥΤΙΛΗΝΗ2020-11-26 09:17:26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΤΖΙΝΑΣ ΟΛΓΑ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΔΩΝΗ
8035ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΩΝ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΛΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΌΝ (ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΙ, ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙA, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ Κ.Λ.Π.ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΩΝ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΛΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΌΝ (ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΙ, ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙA, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ Κ.Λ.Π.2806451,61ΣΠΑΡΤΗ, ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΠΕ ΛΑΚΩΝΙΑΣ2020-12-7 08:23:19 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΩΛΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΤΣΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΑΜΟΛΗ
609ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΕ ΡΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΕ ΡΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ2467741,94ΚΟΡΙΝΘΟΣ2018-04-27 09:04:06 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΕΛΛΗ ΚΑΜΤΣΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΕΡΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
1712ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018280645,16ΕΔΕΣΣΑ2018-10-5 09:13:02 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΞΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΑΛΗ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΓΓΟΛΗΣ
1636ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 20182161.290,32ΕΔΕΣΣΑ2018-09-25 13:49:50 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΣΕΞΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
4228ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 20192193548,38ΕΔΕΣΣΑ2019-08-12 11:32:00 ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΑΛΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΣΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΗΣ
8056ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ & ΤΟΙΧΩΝ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΟ ΕΠ. ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ & ΤΟΙΧΩΝ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΟ ΕΠ. ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ 20202197580,64ΚΑΣΤΟΡΙΑ2020-12-7 10:47:05 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΔΗΛΑ ΖΩΗ ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
3910ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΙΧΩΝ ΣΤΕΡΑΙΩΣΗΣ ΣΤΗΘΑΙΩΝ ΣΤΟ ΕΠ.ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΙΧΩΝ ΣΤΕΡΑΙΩΣΗΣ ΣΤΗΘΑΙΩΝ ΣΤΟ ΕΠ.ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ 2161.290,32Καστορια2019-07-11 09:39:07 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΖΩΗ ΣΤΡΕΖΟΥ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1715ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ250000ΔΕΛΤΑ - ΣΙΝΔΟΣ2018-10-5 10:27:56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΙΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΙΣΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΟΤΖΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΣΚΟΣ
7979ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΓΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΓΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ2137096,78ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ, ΦΑΒΙΕΡΟΥ 20 ΤΚ 10438, ΑΘΗΝΑ2020-12-1 15:15:04 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ
1380ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΕΡΙΞ ΤΟΥ ΗΡΩΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΕΡΙΞ ΤΟΥ ΗΡΩΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ240322,52Τεχνική Υπηρεσία Δήμου Πυλαίας - Χορτιάτη2018-08-22 10:04:43 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΡΑΜΜΤΙΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΟΥΡΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΤΑΜΟΥ
5884ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΛΙΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΛΙΟΥ 256451,61ΔΤΕ ΠΕΜΣ ΒΟΛΟΣ2020-04-22 17:40:37 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΩΓΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
1060ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ2650000,00ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2018-07-2 11:06:47 ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΦΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΧΑΝΑ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ
4968ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ & ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ & ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ21040322,58 Ηράκλειο2019-12-10 10:29:35 ΧΑΡΑ ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΛΟΥΡΗΣ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙ
4967ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ & ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ & ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ21048387,10Ηράκλειο2019-12-10 10:32:01 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΒΙΟΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΚΕΛΕΣΗ ΜΕΡΟΠΗ ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΖΙΡΙΤΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗ
976ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 20182161290,32Δ.Τ.Ε Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ2018-06-19 09:29:10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ
1902ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ – ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ OΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2017-2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ – ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ OΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2017-20182120967,74ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ 24-ΚΑΡΔΙΤΣΑ2018-11-2 12:03:24 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΖΩΡΤΖΗ
7860"ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΝΑΙ – Π.Ε. ΚΩ"ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΝΑΙ – Π.Ε. ΚΩ2256410,26ΡΟΔΟΣ2020-11-23 12:14:03 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΡΕΠΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΜΜΑ
276ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΣΤΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2017 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ272580,64Δ.Τ.Ε./Π.Σ.Ε., ΥΨΗΛΑΝΤΗ 4 - ΛΑΜΙΑ2018-03-7 12:11:55 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΒΟΪΛΗΣ
4323ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, ΕΤΟΥΣ 2019-2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, ΕΤΟΥΣ 2019-2020296774,20ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-09-2 10:39:30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΚΟΦΙΚΗΣ
4471ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΈΒΡΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΈΒΡΟΥ ΕΤΟΥΣ 20192193548,39 AΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2019-10-1 09:38:32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΛΥΔΙΑ ΧΕΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ - ΛΙΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΟΔΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ
2490ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΚΩΠΑΪΔΑΣ ΑΡΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ2104838,71Δ.Τ.Ε Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ2019-01-22 08:58:05 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
4033ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΕΙΣΟΔΩΝ – ΕΞΟΔΩΝ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ & ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΕΙΣΟΔΩΝ – ΕΞΟΔΩΝ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ & ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ26451612,90 Πάτρα2019-07-18 12:27:27 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΖΟΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΡΔΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
1825ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΨΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΝΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΦΕΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΨΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΝΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΦΕΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 20182645161,29ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2018-10-19 09:32:05 ΠΑΡΘΕΝΑ ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΟΣΟΥΝΗ ΜΑΛΑΜΑ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΟΔΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
7757ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ Ε.Ο.Δ. Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2021ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ Ε.Ο.Δ. Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-202128064516,13Πάτρα2020-11-12 11:45:15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΚΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΩΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝ
6993ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΤΗΣ Ε.Ο. ΑΠΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΚΛΗΦΑ – ΝΕΣΤΑΝΗ – ΣΑΓΚΑ - ΛΟΥΚΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΤΗΣ Ε.Ο. ΑΠΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΚΛΗΦΑ – ΝΕΣΤΑΝΗ – ΣΑΓΚΑ - ΛΟΥΚΑ2400000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2020-08-21 11:46:31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΟΥΔΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΙΠΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ
4639ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣ22822580,65ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2019-10-24 15:57:49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧ
3854ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 4ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ: ΓΟΥΡΙΑ-ΠΛΑΤΥΓΙΑΛΙ,ΤΗΣ 38ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΓΟΥΡΙΑ-ΛΕΣΙΝΙ ΚΑΙ ΤΗΣ 50ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙ-ΠΗΓΑΔΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ24032258,07ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-07-2 10:01:07 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΡΟΥΣΣΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΦΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΤΡΙΝΟΥΔΗ ΕΥΑ
3912ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 48ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΑΣΤΑΚΟΣ-ΜΥΤΙΚΑΣ,ΤΗς 32ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΒΟΝΙΤΣΑ-ΠΑΛΑΙΡΟΣ-ΜΥΤΙΚΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ 31ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΑΣΤΑΚΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ-ΒΕΛΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ23225806,45ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-07-9 09:43:57 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΒΔΙΚΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΙΧΟΣ ΠΑΡΑ
449ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΜΑΝΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΜΑΝΝΑΣ227419,35ΚΡΟΚΙΔΑ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ2018-03-30 09:24:21 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΙΝΟΒΑ
7898ΥΠΟΕΡΓΟ 100: «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ, ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ, ΑΝΤΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ, ΑΝΟΡΥΞΕΙΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΕΒ ΠΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ, ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ, ΑΝΤΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ, ΑΝΟΡΥΞΕΙΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΕΒ ΠΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ2241935,48Βασ. Τσιτσάνη 31 Τρίκαλα - Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων2020-11-27 10:10:40 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΠΕΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
8221ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ2185483,87ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΣΤ. ΚΑΡΑΣΣΟΥ 12020-12-21 11:16:18 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΝΑ ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΜΠΕΚΗΣ
1979ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 57 ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 57 ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ2322580,65Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-11-15 09:07:45 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΥΤΣΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΓΓΗΣ
1977ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 12 ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΒΑΛΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 12 ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΚΟΜΒΟ ΝΟΤΙΑΣ ΠΑΡΑΚΑΜΨΗΣ ΕΩΣ ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ2483870,97Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-11-15 09:10:31 ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ ΟΛΓΑ ΣΕΝΤΑ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
6317ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΕΠ. ΟΔ. ΔΙΚΤΥΟ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΕΠ. ΟΔ. ΔΙΚΤΥΟ 20202564516,13ΚΑΣΤΟΡΙΑ2020-06-10 09:06:55 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΚΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΖΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΦΛΟΡΙΝ ΣΟΛΟΜΚΙΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ
4017ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΗΣ ΣΤΡΩΣΗΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΒΛΑΜΑΡΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ2170940,17ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ & Α. ΑΛΕΞΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΣΑΜΟΣ 831002019-07-22 10:03:08 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΙΛΟΥΚΙΩΤΗΣ
7886ΥΠΟΕΡΓΟ 129: "ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ - ΕΙΣΟΔΟΙ ΠΡΟΣ ΣΕΡΒΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΕΣ-ΚΛΟΚΩΤΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ "ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ - ΕΙΣΟΔΟΙ ΠΡΟΣ ΣΕΡΒΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΕΣ-ΚΛΟΚΩΤΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ 2193548,39Τρίκαλα2020-11-26 09:57:38 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ
4225ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝ282245,41ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ2019-08-19 12:36:12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ
930ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20182153225,81Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-11 10:07:39 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ
4553ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019288709,68Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΡΕΒΕΝΑ Τ.Κ 511002019-10-15 10:01:44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΗΓΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
6735ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2020»2322580,65Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ2020-07-22 10:07:23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
6571ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20202161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ2020-07-6 10:03:05 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΕΣΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ
875ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20182199000,00Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-5 10:09:25 ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΤΖΗΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ
4496ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019288709,68Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΡΕΒΕΝΑ Τ.Κ 511002019-10-8 10:00:39 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΒΑΪΑ ΣΤΟΪΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
1147ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΣΑΜΟΥ (Β΄ ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ, ΟΔΟΣΤΡΩΣΙΑΣ, ΣΗΜΑΝΣΗΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΚΛΠ ΚΛΠ 2341880,34ΣΑΜΟΣ2018-07-9 12:44:34 ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5560ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 201921290322,58ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΣΠΑΡΤΗΣ, 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ2020-03-6 10:00:22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΙΝΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΦΕΞΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΕΣΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝ
3729ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΤΑΠΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ/19ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΤΑΠΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ/1921491935,748ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ2019-06-19 10:20:23 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΝΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΜΠΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙ
3255ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ2481451,61ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ2019-04-11 11:23:29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΣ ΚΩΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ
1589ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ2225806,45ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ 11 -ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ2018-09-20 10:10:27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΚΙΣΗ
3241ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ2157942,09ΣΕΡΒΙΑ2019-04-4 10:03:51 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΥΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΛΑΛΙΔΗΣ
7136ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ (ΕΤΟΥΣ 2019)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ (ΕΤΟΥΣ 2019)2112903,23Γρεβενά2020-09-8 09:08:02 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΟΤΖΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ
6482ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ2806.451,62ΡΟΔΟΣ2020-06-24 12:47:46 ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ
7985ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2021» ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2021» 2241935,48Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων - Δ/νση Τεχνικών έργων - Bασ. Τσιτσάνη 312020-12-7 10:44:00 ΑΘΗΝΑ ΣΑΛΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΓΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
7768«ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ»ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ2967741,94ΣΑΛΑΜΙΝΑ2020-11-13 13:50:28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΜΠΡΑΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΪΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
2047ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ2322580,65ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ , ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ, 51100, ΓΡΕΒΕΝΑ2018-11-29 09:42:12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
801ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ264516,02ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΒΙΚΕΛΑ 4)2018-05-21 08:38:47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗ
2090ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ Δ.Ε. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΙ Δ.Ε. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΟΚΡΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017 – 2018 (Α΄ ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ2178.548,39ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ2018-11-29 15:29:46 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΪΤΣΑ ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ
2377ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ Δ.Ε. ΑΜΦΙΣΣΑΣ, Δ.Ε. ΔΕΛΦΩΝ, Δ.Ε. ΓΡΑΒΙΑΣ, Δ.Ε. ΚΑΛΛΙΕΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017- 2018 (Α΄ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ2227.580,64Δ.Τ.Υ. Δ.ΔΕΛΦΩΝ2019-01-9 09:17:03 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑ
2712ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ Δ.Ε. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ, Δ.Ε. ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017-2018 (Α’ ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ 2149193,55ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2019-02-11 14:06:03 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΤΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
1273ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ Δ.Ε. ΑΡΑΧΟΒΑΣ ΚΑΙ Τ.Κ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΑΡΑΧΟΒΑΣ-ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017-2018 (Α' ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ 2017-20182132096,77ΔΙΣΤΟΜΟ2018-07-27 15:40:05 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΑ
1105ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΣΤΗ Δ.Ε ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017-2018 (Α΄ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΣΤΗ Δ.Ε ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2017-2018 (Α΄ΦΑΣΗ)2140.483,87ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - ΘΕΣΠΙΕΩΝ2018-07-3 11:43:42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΣΑΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ
3568ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΤΗΣ Δ.Κ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΤΗΣ Δ.Ε. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΤΗΣ Δ.Κ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΤΗΣ Δ.Ε. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΑ2669354,84ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-05-29 14:16:34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΑΤΟΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΕΤΧΑΒΕΣ
3516ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΕ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΓΗ ΚΑΙ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΕ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΓΗ ΚΑΙ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ21080645,16ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ2019-05-21 12:02:01 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΛΕΝΗΣ ΑΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΙΟΥΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΓΚΟΥΡΑΝΙΔΗ
3742ΥΠΟΕΡΓΟ 58: "ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΡΗΝΗΣ"ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΡΗΝΗΣ2241935,48Τρίκαλα2019-06-18 09:33:03 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΙΑΜΑΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΙΑΝΑΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΧΟΣ
2684ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Β΄ΦΑΣΗ).ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Β΄ΦΑΣΗ).2564.516,13Δ.Τ.Ε. Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΡΟΚΙΔΑ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ2019-02-12 08:57:32 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΝΤΑΡΜΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
7096ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΚΑΡΥΤΣΑ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΕΡΟ (Δ. ΑΓΙΑΣ) ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΡΥΤΣΑ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΕΡΟ (Δ. ΑΓΙΑΣ)2201612,9Δ.Τ.Ε. Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ / ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ2020-09-1 08:30:19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥ
1438ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΣΤΗΝ Ε.Ο. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΕΛΙΓΟΣΤΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΣΤΗΝ Ε.Ο. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΕΛΙΓΟΣΤΗΣ2130000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-08-30 11:50:40 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΣΟΥΣΑΝΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΙΠΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΛΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΟΥΡΑ ΒΙΡΤΖΙΛΙ
6772ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΝΕΡΙ-ΛΕΥΚΗΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΝΕΡΙ-ΛΕΥΚΗ2299919,362020-07-22 10:24:37 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΑΝΘΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΟΒ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
739ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟ Ε.Ο. ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΒΥΤΙΝΑΣ ΠΡΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑ-ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΣΤΡΑΚΙΝΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟ Ε.Ο. ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΒΥΤΙΝΑΣ ΠΡΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑ-ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΣΤΡΑΚΙΝΑΣ2300000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-05-14 12:38:55 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΒΑΛΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ
5102ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΙΝΤΙΚΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΙΝΤΙΚΗΣ2104838,71ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ2019-12-19 10:24:33 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΛΠΙΖΟΥΔΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΦΑΝΗ ΜΙΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΙΤΣΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
8490ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜ. ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜ. ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣ264516,13Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1 ΚΟΖΑΝΗ2021-01-19 10:09:30 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΑΖΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΜΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΥΣΙΑ ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΤΟΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ
552ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2241935,48Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ,ΓΡΕΒΕΝΑ2018-05-17 10:16:55 ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 1617181920212223242526 27282930313233343536 Επόμενο