Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 8384858687888990919293 949596979899100101102103 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
6249ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ 2019ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΑΓΩΓΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ2145161,29ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ2020-06-1 10:37:43 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΛΑΓΟΠΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΖΗΣ
8527ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Α.Α.Α. 3/2019ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Α.Α.Α. 3/20192241935,48ΠΕΙΡΑΙΑΣ2021-01-28 09:06:16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΜΕΛΑΙΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΡΩΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
5224ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΦΙΛΩΤΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ Δ.Ε. ΦΙΛΩΤΑ22749075,54ΑΜΥΝΤΑΙΟ2020-01-14 09:02:57 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΙΝΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΛΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
2418ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΠΟ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΕΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΠΟ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΕΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕ2262096,78ΙΕΡΙΣΣΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ2019-01-16 10:10:42 ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΕΛΜΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΡΑΝΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ
4913ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΙΣ Τ.Κ. ΑΓΡΑ - Τ.Κ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΙΣ Τ.Κ. ΑΓΡΑ - Τ.Κ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ2394308,94ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ2019-12-2 10:11:47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΑΜΠΑΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΞΥΛΑΠΕΤΣΙΔΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΥΜΠΟΥΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
4734ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ2741.935,48 ΔΤΥ Δήμου Παγγαίου2019-11-11 09:16:09 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΓΩΝΗ - ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΓΑΣ
4616ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΨΑΧΝΩΝ- ΚΑΣΤΑΛΛΑΣ - ΤΡΙΑΔΑΣ".ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ22,040322,58ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
4655ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΨΑΧΝΩΝ- ΚΑΣΤΑΛΛΑΣ - ΤΡΙΑΔΑΣ".ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ22040322,58ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ2019-10-24 13:49:54 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΠΑΝΕΣΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΖΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΖΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6501ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΝΕΑ ΓΕΩΤΡΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ "ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ" ΕΩΣ ΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ "ΣΤΑΜ ΠΕΤΡΑ" ΣΤΗ Δ.Κ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΝΕΑ ΓΕΩΤΡΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ "ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ" ΕΩΣ ΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ "ΣΤΑΜ ΠΕΤΡΑ" ΣΤΗ Δ.Κ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ2157000,00ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ2020-06-30 09:23:09 ΣΑΒΙΝΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΤΣΑΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΒΑΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΠΟΝΤΖΙΔΟΥ
7221ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΗΣ ¨ΤΣΟΥΡΕΔΟ¨ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΥΔΡΑΓΩΓΕΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΥΔΡΑΓΩΓΕΙΟΥ2410000ΙΚΑΡΙΑ2020-09-18 11:04:21 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
5267ΔΙΚΤΥΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΛΥΜΑΤΩΝ Τ.Δ. ΓΛΩΣΣΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΚΟΠΕΛΟΥ- ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ Ε.Ε.Λ.ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ Ε.Ε.Λ.22245000,00 ΣΚΟΠΕΛΟΣ2020-01-17 13:19:02 ΡΗΓΑΣ ΚΑΡΑΜΑΥΡΟΣ ΔΟΜΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΤΑΧΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΚΥΡΤΣΑΚΗ
7273ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ (ΑΡ. ΜΕΛ. 3/2020)ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ν. ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ2264000,00ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ2020-09-24 09:30:22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΝΑΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗ ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΖΑΡΗ
9103ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ Τ.Κ. ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ Τ.Κ. ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ22000000ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ2021-05-12 11:57:43 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΥΡΓΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΧΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟ
6548ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΔΕ ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΒΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΕ ΚΡΗΝΙΔΩΝ274193,55ΚΑΒΑΛΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΥΠΡΟΥ 102020-07-2 10:13:20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΕΛΗΣ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ
6427ΚΑΤΑΣΕΚΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗ Δ.Ε. ΤΑΝΑΓΡΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΑΣΩΠΙΑΣ2290000ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2020-06-18 11:52:04 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΠΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΑΡΑ
7052ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΒΑΛΤΕΣΙΝΙΚΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΒΑΛΤΕΣΙΝΙΚΟΥ2800000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2020-08-27 09:22:08 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΕΝΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΖΑΡΑΦΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΡΕΜΕΤΗ
6590ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ23300000,0ΔΤΕ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΆΛΕΩ 5 & ΚΑΣΤΟΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-07-16 12:29:16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΟΥΦΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ
787ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΡΡΟΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΤΟΥ ΑΙΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΚΥΚΛΙΚΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΡΡΟΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΤΟΥ ΑΙΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΚΥΚΛΙΚ2241458,06Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-05-17 10:12:23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΛΩΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ
3274ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΡΟΜΑ ΣΤΟ ΚΗΠΑΚΙ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΡΟΜΑ ΣΤΟ ΚΗΠΑΚΙ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2217.741,94Δ/ΝΣΗ Τ.Υ. ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2019-04-11 10:00:31 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΡΘΕΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΣΙΟΥΦΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ
1327ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ Τ.Κ. ΝΥΜΦΑΙΟΥ- ΛΕΧΟΒΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ Τ.Κ. ΝΥΜΦΑΙΟΥ- ΛΕΧΟΒΟΥ256451,61ΓΡ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ 2 ΑΜΥΝΤΑΙΟ2018-08-10 09:16:49 ΤΑΝΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΒΑΤΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΓΚΕΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΔΑΣ
1453ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΟΙΚΙΣΜΟ ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΡΟΣ Τ.Κ. ΑΓΡΙΑΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ ΠΡΟΣ Τ.Κ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΚΑΛΤΕΖΙΕΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΟΙΚΙΣΜΟ ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΡΟΣ Τ.Κ. ΑΓΡΙΑΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ ΠΡΟΣ Τ.Κ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΚΑΛΤΕΖΙΕΣ2880000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-08-31 12:25:39 ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΝΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΚΑΡΔΑΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΛΙΑΣ
5785ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Τ.Κ. ΔΡΥΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Τ.Κ. ΔΡΥΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ2197580,652020-04-7 12:53:39 ΦΩΤΕΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΜΑΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΡΑΒΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΛΑΤΟΥ
2241ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΝΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΝΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ21611601,61ΒΟΝΙΤΣΑ2018-12-21 10:21:30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΝΤΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΛΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1071ΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗ 221000ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2018-07-2 11:04:53 ΜΑΡΙΕΛΛΑ ΚΑΣΤΙΛΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
3273ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΡΟΜΑ ΣΤΟ ΚΗΠΑΚΙ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΡΟΜΑ ΣΤΟ ΚΗΠΑΚΙ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2437.903,23Δ/ΝΣΗ Τ.Υ. ΔΗΜΟΥ ΤΡΚΚΑΙΩΝ2019-04-11 10:00:44 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΔΟΣ ΓΑΤΣΙΑΣ EMANUELA FRANDI
6591ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΑΓ.Ι. ΡΕΝΤΗΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ215000000,0ΔΤΕ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΆΛΕΩ 5 & ΚΑΣΤΟΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-07-16 12:29:32 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ ΤΑΛΕΒΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΟΥΦΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΙΑΒΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΜΙΧ
6180"ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ"ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΑΠΟ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ22.200.000,00ΓΡΑΦΕΙΟ 103- ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ2020-05-26 12:12:39 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΪΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΘΕΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛ
399ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΛΥΒΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ228.225,81ΓΥΘΕΙΟ2018-03-26 11:20:45
425ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΛΥΒΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ228.225,81ΓΥΘΕΙΟ2018-03-29 10:49:39
464ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΛΥΒΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ228.225,81ΓΥΘΕΙΟ2018-04-4 10:50:11
4960ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΙΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΔΗΜΟΥ ΦΟΥΡΝΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ2120967,74ΣΑΜΟΣ2019-12-9 09:23:13 ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ
7150ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ24273428,88ΜΥΤΙΛΗΝΗ2020-09-9 13:11:59 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΦΑΪΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ
7174ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΣΤΗΝ Δ.Κ. ΚΙΑΤΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΣΤΗΝ Δ.Κ. ΚΙΑΤΟΥ21128592,57ΚΙΑΤΟ2020-09-11 10:14:57 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΕΛΕΝΗ ΣΑΒΒΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
4806ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΔΙΟΡΩΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΕΚΘΕΣΕΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ2201578,75ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ 2019-11-22 11:05:48 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΟΡΓΟΠΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑ
7405ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ Τ.Κ. ΠΛΑΤΕΩΣ ΕΩΣ ΤΗΝ Ε.Ε.Λ. ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΥΟ ΑΝΤΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΓΩΓΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ 2770000,00ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 2020-10-19 10:05:13 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΩΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΝΔΗΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΦΤΑ ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ
2045ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕΙΡΗΝΙ ΕΩΣ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΜΕΣΩ Τ.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕΙΡΗΝΙ ΕΩΣ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΜΕΣΩ Τ.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ21200163,97ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ , ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ, 51100, ΓΡΕΒΕΝΑ2018-11-29 08:35:47 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΒΑΛΑΗ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΗΣ Η
5730ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΩΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΤΗΣ ΛΗΜΝΟΥ 130ΣΜ-19-01ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΩΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΤΗΣ ΛΗΜΝΟΥ2250000ΛΗΜΝΟΣ2020-04-2 11:13:43 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΕΓΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΦΤΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΔΩΝΗ
4256ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΑΣ ΕΠΙ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 14 ΔΡΑΜΑΣ - ΞΑΝΘΗΣ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΕΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΑΣ ΕΠΙ ΤΗΣ Ε.Ο. Νο 14 ΔΡΑΜΑΣ - ΞΑΝΘΗΣ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΕΩΝ22822580,64Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2019-08-22 10:21:07 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΡΩΙΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣ
2794ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΛΙΣΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΕΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ-ΓΡΑΤΙΝΗ-ΑΡΡΙΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙΣ24154838,71ΚΟΜΟΤΗΝΗ2019-02-19 14:08:36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΣΙΠΗ ΖΟΥΧΑΛ ΣΕΡΙΦ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΟ
3964ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΤΕΝΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΩΠΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΤΕΝΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΩΠΟΥ260277,25ΜΟΛΑΟΙ2019-07-12 12:26:04 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΩΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ
619ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ Δ.Ε. ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ Δ.Ε. ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ276612,90ΠΑΙΟΝΙΑ2018-04-27 08:58:12 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΠΗΣ
2040ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΕ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΥΠΟΕΡΓΟ:ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΠΑΛΕ ΤΗΣ Τ.Κ. ΚΟΞΑΡΕΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕ244354,89ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΠΗΛΙΟΥ2018-11-23 20:32:16 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ
8164ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ ΜΕ ΥΒΡΙΔΙΚΟ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ Δ.Ε. ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ2418880,59ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΜΕΛΕΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ2020-12-15 09:06:27 ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ
7406ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ21733919,36ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ Τ.Υ. - ΠΟΛΙΧΝΗ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ2020-10-13 10:06:56 ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΛΗΔΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑ
6528ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7Χ7 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ(ΕΘΝΙΚΟΥ) ΣΤΑΔΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7Χ7 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ(ΕΘΝΙΚΟΥ) ΣΤΑΔΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ 279193.55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ2020-06-29 10:17:01 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΚΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΜΠΟΥΧΑΝΤΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΦΑΝΗ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕ
6541ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7Χ7 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ(ΕΘΝΙΚΟΥ) ΣΤΑΔΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7Χ7 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ(ΕΘΝΙΚΟΥ) ΣΤΑΔΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ279193,55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ2020-06-30 08:01:53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ MΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΙΠΙΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΘΕΩΝΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΛΑΚΟΥ
5083ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ216129032,26ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-12-16 14:20:53 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΩΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΣΤΑ
7838ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ280645,16ΣΕΡΒΙΑ2020-11-20 13:15:32 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΥΓΚΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΡΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΟΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΙΑΣ
2211ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΟΝ ΑΥΛΕΙΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΟΝ ΑΥΛΕΙΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ264516,13Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2018-12-13 09:40:15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ
1748ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΠΑΤΜΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΠΑΤΜΟΥ2106800ΠΑΤΜΟΣ2018-10-10 13:26:06 ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
672ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ52128225,81ΔΡΑΜΑ2018-05-14 08:09:43 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
3791«ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΤΟ Α/Δ ΣΚΥΡΟΥ (135ΣΜ)» (135ΣΜ-18-01) ΕΠΑΛΗΠΤΙΚΟΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ2225806,45135 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ ΜΑΧΗΣ2019-06-24 11:02:50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΝΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΑΜΙΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΕΡΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ
1232ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ21028225,81ΣΥΡΟΣ2018-07-23 10:12:12 ΘΕΟΧΑΡΗΣ; ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΥΔΑ ΣΟΦΙΑ ΔΑΝΕΖΗ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑ
2997ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ "ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΚΟΣ" ΣΤΟ Ο.Τ. 729 ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ "ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΚΟΣ" ΣΤΟ Ο.Τ. 729 ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥ2900000,00ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-03-12 15:21:45 ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΙΝΤΑ
27112ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ23266129,03ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΣ2019-02-13 12:37:34 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΞΕΝΟΥΛΑ ¨ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑ
8531ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΞΕΝΩΝΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΟΝ ΑΥΛΩΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΞΕΝΩΝΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΟΝ ΑΥΛΩΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2908536,94ΑΘΗΝΑ2021-02-3 12:16:50 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΜΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΛΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΛΤΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ
3813ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ 8ου Ν/Γ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ 8ου Ν/Γ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ251000,00 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2019-06-26 10:39:02 ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
3814ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ 11ου Ν/Γ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ 11ου Ν/Γ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ251000,00ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2019-06-26 10:41:04 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΤΑΛΗΣ
5943ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1)24ου Ν/Γ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, 2) ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΟΥ ΔΗΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1)24ου Ν/Γ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, 2) ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΟΥ ΔΗ2686814,09 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕ2020-04-29 11:14:21 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΠΟΖΑΠΑΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΡΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΟΥΔΗΣ
6007ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 2ου Δ.Σ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 2ου Δ.Σ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ, 2336453,51 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2020-05-6 11:17:02 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΚΙΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
5892ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 24ου Ν/Γ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 24ου Ν/Γ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, 2686814,09 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕ2020-04-23 11:00:02 ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΩΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΚΙΝΟΣ ΖΩΗ ΛΑΓΓΗ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗ ΣΑΛΕΜΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ
5819ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 1ου Ν/Γ NEOY ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 1ου Ν/Γ NEOY ΦΑΛΗΡΟΥ 2364533,90 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕ2020-04-10 11:03:09 ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΥ-ΒΙΤΤΩΡΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΟΡΚΟΦΥΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΣΟΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΙΤΣΗ
4717ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 1ου Ν/Γ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2) 16ου Ν/Γ ΑΜΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 1ου Ν/Γ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2) 16ου Ν/Γ ΑΜ2254647,68ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2019-11-6 11:33:40 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
6123ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 10ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) 10ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κ2859297,65 ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2020-05-15 11:33:59 ΣΤΕΛΛΑ ΛΑΝΤΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΪΖΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΣ
6122ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) ΣΤΟ Ο.Τ. 28 ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ: 1) ΣΤΟ Ο.Τ. 28 ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗ2391949,54ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε., ΦΑΒΙΕΡΟΥ 30, 2ος ΟΡΟΦΟΣ2020-05-15 11:38:01 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΗΣΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΡΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΗ ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ
4698ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΗΣ ΦΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Α.Α.Ε.1/2019ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΗΣ ΦΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Α.Α.Ε.1/20192161290,32ΠΕΙΡΑΙΑΣ2019-11-11 08:47:22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΜΙΛΗΣ
3658ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2606451,61Διονύσου & Σπάρτης,14562 Κηφισιά2019-06-6 10:24:29 ΞΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ
8558ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ 2020ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ 2020 ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ21612903,22ΔΙΟΝΥΣΟΥ 58, 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ2021-02-3 10:10:06 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΠΙΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣ
4405ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ 2019ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ 20192161290,32ΔΙΟΝΥΣΟΥ 58 & ΣΠΑΡΤΗΣ, 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ2019-09-25 11:04:36 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
873ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΕ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2279838,70ΟΔΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 58 & ΣΠΑΡΤΗΣ, 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ2018-06-6 10:38:04 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΝΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΡΙΒΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ
7365ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΚΑΙ ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΩΝ ΚΑΙ ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2145161,29ΤΕΡΨΙΧΟΡΗΣ 51 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ2020-10-7 10:05:12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΞΑΚΗ ΑΝΝΑ ΔΕΚΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΩΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΛΙΩΤΗΣ
2491ΝΕΟΣ ΑΓΩΓΟΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ / ΔΗΛΕΣΙΟΥΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΜΗΚΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 8.500 M ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΟ ΔΗΛΕΣΙ21350000ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2019-01-18 11:19:05 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΕΣΠΟ
3457ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΟΔΟΥ ΚΑΡΠΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΚΝΩΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2189718,15ΡΑΦΗΝΑ2019-05-9 08:42:08 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗΣ
5933ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΑΦΥΛΟΥ ΤΟΥ Δ. ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ 287096,77ΔΤΕ ΠΕΜΣ ΒΟΛΟΣ2020-04-28 10:38:33 ΘΩΜΑΗ ΒΑΡΔΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΣΧΑΛΗ
2405ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ2861800,00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 50, ΑΜΑΛΙΑΔΑ2019-01-14 09:20:19 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΒΑΔΑΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΥΛΩΝΑ
4765ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ2695000,00 2019-11-14 09:13:53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ MΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΙΠΙΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΟΡΗ ΤΣΙΩΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ
8880ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΑΤΟΠΥΡΓΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ2695000,00ΑΜΑΛΙΑΔΑ2021-03-4 12:50:53 ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΦΟΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
970ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΟ ΦΙΛΥΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΟ ΦΙΛΥΡΟ224010,48Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δ. Πυλαίας - Χορτίατη2018-06-15 10:33:49 ΕΙΡΗΝΗ ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΡΛΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ
613ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΗ ΔΕ ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΩΓΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ281683,45ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2018-04-26 09:24:08 ΛΕΜΟΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΙΣΩΠΟΥ
6849ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΚΙΜΘΙΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΠΟΙΪΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,5 ΧΛΜ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΣΚΙΜΘΙ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ2165325,07ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ, ΟΔ. ΔΗΜ.ΧΡ.ΜΠΕΚΑ & ΒΑΣ. ΠΑΥΛΟΥ, ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2020-08-3 09:15:20 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΑ ΟΛΓΑ ΚΟΤΣΙΝΑ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥΝΤΑ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 8384858687888990919293 949596979899100101102103 Επόμενο