Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 7891011121314151617 18192021222324252627 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
5061ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟ ΤΚ ΚΑΛΟΧΙΟΥ ΠΡΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΒΕΝΤΖΙΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟ ΤΚ ΚΑΛΟΧΙΟΥ ΠΡΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΒΕΝΤΖΙΟΥ2389516,13Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ ΤΕΡΜΑ, ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ,51100, ΓΡΕΕΒΕΝΑ2019-12-17 08:42:02 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΪΑ ΣΤΟΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ
807ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΗΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΗΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 20182120967,74ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΘΗΡΑΣ2018-05-18 12:56:56 ΕΥΛΑΛΙΑ ΚΕΡΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΥΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
3571ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Π.Ε.Ο. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟ ΕΩΣ ΟΡΙΑ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ (ΣΕΡΒΙΑ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Π.Ε.Ο. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟ ΕΩΣ ΟΡΙΑ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ (ΣΕΡΒΙΑ)2161290,33ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-05-29 14:33:48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5123ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Π.Ε.Ο. ΦΑΡΣΑΛΑ - ΔΟΜΟΚΟΣ ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Π.Ε.Ο. ΦΑΡΣΑΛΑ - ΔΟΜΟΚΟΣ ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ21209677,42ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-12-19 10:21:44 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΤΕΚΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΟΛΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΖΙΛΑΚΑΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΥΛΤΣΙΔΗ ΑΘΗΝΑ ΔΑΟΥΛΑ ΑΓΛΑΪΑ ΞΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΟΣ
3754ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΛΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΑΝΘΟΓΕΙΩΝ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΛΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΑΝΘΟΓΕΙΩΝ)2495967,75ΕΔΕΣΣΑ2019-06-18 08:45:16 ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΚΑΤΣΩΡΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΑΟΥΛΑ
5420ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΟΛΥΜΠΙΩΝ ΤΗΣ Δ.Ε. ΑΦΑΝΤΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ2193.548,39ΡΟΔΟΣ2020-02-13 08:15:27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
5864ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΚΑΙ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΚΑΙ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝ260000,00ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ2020-04-23 10:29:51 ΒΕΝΕΤΙΑ ΔΑΝΔΙΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ ΔΕΡΜΟΣΟΝΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΜΠΑΚΑΪΜΗΣ
4172ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛ. ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ & ΔΕ ΕΥΡΩΠΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛ. ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ & ΔΕ ΕΥΡΩΠΟΥ2110000,00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ-ΚΙΛΚΙΣ2019-08-5 10:37:02 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΪΟΥ
458ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 20182403.225,81Δημαρχείο Ελληνικού-Αργυρούπολης, Κύπρου 68, 16452, Αργυρούπολη2018-03-30 08:54:05 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
4918ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ, ΚΡΟΤΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΦΟΥΤ ΚΑΣΤΕΛΛΙ286600ΑΓΙΟΙ ΔΕΚΑ - ΚΡΗΤΗ2019-12-5 11:00:28 ΑΝΝΑ ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
2063ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ2459038,81ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΜΕΛΕΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ2018-11-29 10:13:50 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΙΔΕΡΗ
1760ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΤΟΥΣ 20182259070,16ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ2018-10-16 10:21:58 ΣΟΦΙΑ ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΑΙΑ ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΑΡΡΟΥ
5708ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 20202999950ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ Τ.Υ. - ΠΟΛΙΧΝΗ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ2020-03-26 11:30:25 ΚΟΣΜΑΣ ΜΗΝΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΝΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΚΑΣ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ
6165ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2110000ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2020-05-19 14:28:30 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΧΙΖΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΙΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ
5203ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ2524585,85ΚΟΡΙΝΘΟΣ2020-01-10 08:21:24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΚΕΖΕΡΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΡΤΟΠΟΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
4134ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ & ΔΕ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ & ΔΕ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 2170000,00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ-ΚΙΛΚΙΣ2019-08-1 08:21:06 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΡΟΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΙΩΤΑ
5758ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ 2564516,13Πάτρα2020-04-3 15:15:52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ
4001ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ -ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ-ΣΗΜΑΝΣΗ-ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΥΠΟΕΡΓΟ: ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ 2156.451,61ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ2019-07-19 08:00:02 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΙΔΡΑ ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΚΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΖΑΡΑΦΕΤΑ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΙΠΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΛΑΝΟΣ
2705ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΕ ΑΙΤ/ΝΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΕ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ22419354,84ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-02-11 12:21:19 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΡΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙ
4824ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ2604838,71ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, 4ος ΟΡΟΦΟΣ2019-11-22 12:00:52 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΑΣΗΜΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2912ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ ΠEΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2200000ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ Δ.Τ.Ε.Π.Ε.Η.2019-03-5 09:07:13 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΖΙΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΙΛΑΔΗ
1199ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Π.Ε.Ο. 1 ΑΠΟ ΟΡΙΑ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ - ΕΥΖΩΝΟΙΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε.Ο. 1 ΑΠΟ ΟΡΙΑ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ - ΕΥΖΩΝΟΙ21129032,26ΓΡΑΦΕΙΑ ΥΠΟΔ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΚΙΛΚΙΣ2018-07-19 10:28:05 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΤΙΚ
5636ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ2161290,322ο χλμ ΕΟ Σπάρτης Γυθείου (Διοικητήριο) Δ.Τ.Ε.2020-03-16 10:19:12 ΝΙΚΗ ΑΦΑΛΕΑ - ΤΖΙΓΑΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΩΛΑ
4620ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΕΝΤΑΟΡΟΦΗΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΜΕΤΑΣΤΕΓΑΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ21.532.258,07ΡΟΔΟΣ2019-10-24 08:33:32 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΣΑΜΠΑΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΑΒΒΕΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ
1297ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΓΙΑΝΝΕΙΚΑ-ΔΥΡΡΑΧΙΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΓΙΑΝΝΕΙΚΑ-ΔΥΡΡΑΧΙ2150000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-08-6 10:59:35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΑΦΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
1290ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΔΟΞΑ Δ. ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΘΝ. ΟΔΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ-ΠΥΡΓΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΔΟΞΑ Δ. ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΘΝ. ΟΔΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ-ΠΥΡΓΟΥ2100000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-08-2 11:35:58 ΑΝΤΩΝΙΑ ΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΒΩΛΟΥ ΟΛΓΑ ΚΑΡΔΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΚΡΙΒΗ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ
1434ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΙ - ΜΑΡΜΑΡΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΙ - ΜΑΡΜΑΡΙΑ2100000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-08-29 10:09:14 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
6125ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΕΧΝΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΕΧΝΗΣ2120967,74ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ & ΜΕΓΑΣΘΕΝΟΥΣ 34 ΧΑΛΚΙΔΑ2020-05-15 13:02:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΡΙΤΣΙΜΑΣ
5582ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΞΥΛΙΝΩΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ Ι.Ν.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΞΥΛΙΝΩΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ Ι.Ν.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ2104435,482020-03-5 10:04:59 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΤΣΙΤΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΛΛΑΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΛΗΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΤΑΚΑΣ
471ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2018-2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2018-20192483.870,97ΔΤΕ ΠΚΜ, ΣΤΡΩΜΝΙΤΣΗΣ 53, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ2018-04-3 09:10:54 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΛΙΟΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛΙΟΒΑΡΗ
2708ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΦΑΚΑΚΙΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΦΑΚΑΚΙ2806451,75ΗΡΑΚΛΕΙΟ2019-02-18 10:08:43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
3175ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΧΙΟΥ-ΚΑΡΦΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΧΙΟΥ-ΚΑΡΦΑ2641.025,64ΠΕ ΧΙΟΥ2019-03-29 08:59:26 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ
4739ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ: 17Η ,21Η ,23Η ,24Η ,25Η ΚΑΙ 43Η , ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ: 17Η ,21Η ,23Η ,24Η ,25Η ΚΑΙ 43Η , ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ24838709.68ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-11-8 12:39:25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΙΚΑΣ ΧΑÏΔΩ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ ΔΗΜ
2924ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 40ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΜΠΙΡΙ-ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΙ 3ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΧΑΝΙ ΜΠΑΓΙΑ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΛΕΙΣΟΡΕΥΜΑΤΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 40ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΜΠΙΡΙ-ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΙ 3ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΧΑΝΙ ΜΠΑΓΙΑ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΛΕΙΣΟΡΕΥΜΑΤΑ23225806,45ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-03-4 14:48:05 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΝΤΟΒΑ ΧΑÏΔΩ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΜΑΓΔ
1277ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΘΗΒΑΣ ΑΠΟ ΧΘ 17+727 ΕΩΣ ΟΡΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΘΟΡΩΝ ΑΠΟ ΧΘ 9+000 ΕΩΣ 17+727ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΘΗΒΑΣ ΑΠΟ ΧΘ 17+727 ΕΩΣ ΟΡΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΘΟΡΩΝ ΑΠΟ ΧΘ 9+000 ΕΩΣ 17+72724838709.70ΠΑΝΑΓΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 15 ΚΑΛΛΙΘΕΑ Τ.Κ. 176762018-07-30 12:40:26 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΠΑ ΗΛΙΑΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΒΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
892ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ2201.612,55ΡΟΔΟΣ2018-06-6 09:54:41 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΣ
4969ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΟ97 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ ΓΑΛΗΝΗΣ (Β ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΟ97 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ ΓΑΛΗΝΗΣ (Β ΦΑΣΗ)22096774,19ΗΡΑΚΛΕΙΟ2019-12-10 10:06:51 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΝΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΕΡΑΚΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ
5854ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ Νο 19 ΡΕΙΤΟ-ΣΟΦΙΚΟ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠ.ΟΔΟΥ Νο 19 ΡΕΙΤΟ-ΣΟΦΙΚΟ-ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ2806451,61Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΡΟΚΙΔΑ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ2020-04-21 09:30:10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΟΥΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ
2100ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) 2403225,81Σπάρτη2018-12-4 09:06:58 ΑΝΝΑ ΓΑΖΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΚΟΝΗ
3811ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.) ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ, ΣΤΗΘΑΙΑ, ΓΕΦΥΡΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.)2403225,81Σπάρτη2019-09-24 11:39:33 ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΑΜΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
1011ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 20182161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-22 10:07:44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΧΑΤΖΗΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ
609ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΕ ΡΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΕ ΡΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ2467741,94ΚΟΡΙΝΘΟΣ2018-04-27 09:04:06 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΕΛΛΗ ΚΑΜΤΣΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΕΡΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
1712ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018280645,16ΕΔΕΣΣΑ2018-10-5 09:13:02 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΞΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΑΛΗ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΓΓΟΛΗΣ
1636ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 20182161.290,32ΕΔΕΣΣΑ2018-09-25 13:49:50 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΣΕΞΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
4228ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 20192193548,38ΕΔΕΣΣΑ2019-08-12 11:32:00 ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΑΛΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΣΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΗΣ
3910ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΙΧΩΝ ΣΤΕΡΑΙΩΣΗΣ ΣΤΗΘΑΙΩΝ ΣΤΟ ΕΠ.ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΑΦΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΙΧΩΝ ΣΤΕΡΑΙΩΣΗΣ ΣΤΗΘΑΙΩΝ ΣΤΟ ΕΠ.ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ 2161.290,32Καστορια2019-07-11 09:39:07 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΖΩΗ ΣΤΡΕΖΟΥ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1715ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ250000ΔΕΛΤΑ - ΣΙΝΔΟΣ2018-10-5 10:27:56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΙΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΙΣΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΟΤΖΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΣΚΟΣ
1380ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΕΡΙΞ ΤΟΥ ΗΡΩΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΕΡΙΞ ΤΟΥ ΗΡΩΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ240322,52Τεχνική Υπηρεσία Δήμου Πυλαίας - Χορτιάτη2018-08-22 10:04:43 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΡΑΜΜΤΙΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΟΥΡΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΤΑΜΟΥ
5884ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΛΙΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΛΙΟΥ 256451,61ΔΤΕ ΠΕΜΣ ΒΟΛΟΣ2020-04-22 17:40:37 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΩΓΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
1060ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ2650000,00ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2018-07-2 11:06:47 ΑΝΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΦΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΧΑΝΑ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ
4968ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ & ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ & ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ21040322,58 Ηράκλειο2019-12-10 10:29:35 ΧΑΡΑ ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΛΟΥΡΗΣ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙ
4967ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ & ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ & ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ21048387,10Ηράκλειο2019-12-10 10:32:01 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΒΙΟΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΚΕΛΕΣΗ ΜΕΡΟΠΗ ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΖΙΡΙΤΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗ
976ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 20182161290,32Δ.Τ.Ε Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ2018-06-19 09:29:10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ
1902ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ – ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ OΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2017-2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΒΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ – ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ OΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2017-20182120967,74ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ 24-ΚΑΡΔΙΤΣΑ2018-11-2 12:03:24 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΖΩΡΤΖΗ
276ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΣΤΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2017 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ272580,64Δ.Τ.Ε./Π.Σ.Ε., ΥΨΗΛΑΝΤΗ 4 - ΛΑΜΙΑ2018-03-7 12:11:55 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΒΟΪΛΗΣ
4323ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, ΕΤΟΥΣ 2019-2020ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, ΕΤΟΥΣ 2019-2020296774,20ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-09-2 10:39:30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΚΟΦΙΚΗΣ
4471ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΈΒΡΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε ΈΒΡΟΥ ΕΤΟΥΣ 20192193548,39 AΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2019-10-1 09:38:32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΛΥΔΙΑ ΧΕΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ - ΛΙΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΟΔΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ
2490ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΚΩΠΑΪΔΑΣ ΑΡΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ2104838,71Δ.Τ.Ε Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ2019-01-22 08:58:05 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
4033ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΕΙΣΟΔΩΝ – ΕΞΟΔΩΝ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ & ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΕΙΣΟΔΩΝ – ΕΞΟΔΩΝ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ & ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ26451612,90 Πάτρα2019-07-18 12:27:27 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΖΟΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΡΔΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
1825ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΨΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΝΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΦΕΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΨΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΝΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΑΧΩΜΑΤΩΝ ΦΕΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 20182645161,29ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2018-10-19 09:32:05 ΠΑΡΘΕΝΑ ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΟΣΟΥΝΗ ΜΑΛΑΜΑ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΟΔΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
4639ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣ22822580,65ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ2019-10-24 15:57:49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΓΔΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΜΠΕΧ
3854ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 4ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ: ΓΟΥΡΙΑ-ΠΛΑΤΥΓΙΑΛΙ,ΤΗΣ 38ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΓΟΥΡΙΑ-ΛΕΣΙΝΙ ΚΑΙ ΤΗΣ 50ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙ-ΠΗΓΑΔΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ24032258,07ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-07-2 10:01:07 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΡΟΥΣΣΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΦΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΤΡΙΝΟΥΔΗ ΕΥΑ
3912ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ 48ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΑΣΤΑΚΟΣ-ΜΥΤΙΚΑΣ,ΤΗς 32ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΒΟΝΙΤΣΑ-ΠΑΛΑΙΡΟΣ-ΜΥΤΙΚΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ 31ΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ:ΑΣΤΑΚΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ-ΒΕΛΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΟΔΩΝ23225806,45ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-07-9 09:43:57 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΒΔΙΚΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΙΧΟΣ ΠΑΡΑ
449ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΜΑΝΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΜΑΝΝΑΣ227419,35ΚΡΟΚΙΔΑ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ2018-03-30 09:24:21 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΙΝΟΒΑ
1979ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 57 ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 57 ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ2322580,65Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-11-15 09:07:45 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΥΤΣΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΓΓΗΣ
1977ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 12 ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΒΑΛΑΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 12 ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΚΟΜΒΟ ΝΟΤΙΑΣ ΠΑΡΑΚΑΜΨΗΣ ΕΩΣ ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ2483870,97Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-11-15 09:10:31 ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ ΟΛΓΑ ΣΕΝΤΑ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
4017ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΗΣ ΣΤΡΩΣΗΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΒΛΑΜΑΡΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ2170940,17ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ & Α. ΑΛΕΞΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΣΑΜΟΣ 831002019-07-22 10:03:08 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΙΛΟΥΚΙΩΤΗΣ
4225ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΟΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝ282245,41ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ2019-08-19 12:36:12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ
930ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20182153225,81Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-11 10:07:39 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ
4553ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019288709,68Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΡΕΒΕΝΑ Τ.Κ 511002019-10-15 10:01:44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΗΓΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
875ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2018ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20182199000,00Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ2018-06-5 10:09:25 ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΤΖΗΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ
4496ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2019288709,68Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΡΕΒΕΝΑ Τ.Κ 511002019-10-8 10:00:39 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΒΑΪΑ ΣΤΟΪΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
1147ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΣΑΜΟΥ (Β΄ ΦΑΣΗ)ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΥ, ΟΔΟΣΤΡΩΣΙΑΣ, ΣΗΜΑΝΣΗΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΚΛΠ ΚΛΠ 2341880,34ΣΑΜΟΣ2018-07-9 12:44:34 ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5560ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 2019ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 201921290322,58ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΣΠΑΡΤΗΣ, 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ2020-03-6 10:00:22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΙΝΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΦΕΞΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΕΣΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝ
3729ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΤΑΠΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ/19ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΤΑΠΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ/1921491935,748ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ2019-06-19 10:20:23 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΝΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΜΠΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙ
3255ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ2481451,61ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ2019-04-11 11:23:29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΣ ΚΩΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ
1589ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ2225806,45ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ 11 -ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ2018-09-20 10:10:27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΚΙΣΗ
3241ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ2157942,09ΣΕΡΒΙΑ2019-04-4 10:03:51 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΥΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΛΑΛΙΔΗΣ
2047ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ2322580,65ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ , ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ, 51100, ΓΡΕΒΕΝΑ2018-11-29 09:42:12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
801ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ264516,02ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΒΙΚΕΛΑ 4)2018-05-21 08:38:47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 7891011121314151617 18192021222324252627 Επόμενο