Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 2728293031323334353637 38394041424344454647 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1476Τεχνικά έργα ανάσχεσης βραχοπτώσεων ανάντη πρανούς τμήματος Πάργα - Ανθούσα της 5ης Επαρχιακής ΟδούΤεχνικά έργα ανάσχεσης βραχοπτώσεων ανάντη πρανούς τμήματος Πάργα - Ανθούσα της 5ης Επαρχιακής Οδού2161290,33Πρέβεζα2018-09-4 13:37:52 ΜΑΝΘΟΣ ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΡΚΑΔΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΧΟΥΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΔΑΣΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ
4442ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΙΚΙΩΝ ΑΠΟ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΤΗ Δ.Ε. ΑΓΝΑΝΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝΤεχνικά έργα προστασίας οδών και παρόδιων οικιών2100000Δ/νση Τεχνικών Έργων Περιφέρειας Ηπείρου, Πλ. Πύρρου 1, Ιωάννινα2019-09-25 10:19:16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΡΑΚΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΟΓΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ ΛΥΤΗ
2656Τεχνικές μελέτες για έργα αντιμετώπισης κατολισθήσεων στο Επαρχιακό οδικό δίκτυο Ν. ΗλείαςΤεχνικές μελέτες για έργα αντιμετώπισης κατολισθήσεων στο Επαρχιακό οδικό δίκτυο Ν. Ηλείας196830ΠΥΡΓΟΣ ΔΙΚΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Π.Ε. ΗΛΕΙΑΣ2019-02-7 08:05:46 ΑΙΜΙΛΙΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΦΑ
3150ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝΤεχνικές εργασίες συντήρησης σε σχολικά συγκροτήματα2153.225,81ΛΙΒΑΔΕΙΑ2019-03-28 09:53:16 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΑΡΑ
3246«Τεχνικός σύμβουλος διαχείρισης, για την υλοποίηση τού έργου "Διευθέτηση τού ρέματος Ερασίνου Ανατολικής Αττικής"»Τεχνικός σύμβουλος διαχείρισης, για την υλοποίηση τού έργου "Διευθέτηση τού ρέματος Ερασίνου Ανατολικής Αττικής5779278,50 ΑΘΗΝΑ2019-04-12 14:31:04 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΓΚΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΠΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
5501ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥ ΜΑΛΑΥΡΑΣΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥ ΜΑΛΑΥΡΑΣ138466,75ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ2020-02-21 13:47:15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΑΣΗ
2323ΤΕΣΤΤΕΣΤ1100000ΑΛΜΥΡΟΣ
2324ΤΕΣΤΤΕΣΤ2100000ΑΛΜΥΡΟΣ
3170ΤΕΣΤΤΕΣΤ21.315.217,50ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΤΟΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-03-28 11:32:48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΓΛΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥΝΤΑ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΙΟΡΔ
4369ΤΕΣΤΤΕΣΤ20ΣΟΦΑΔΕΣ
5495ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ‘ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΜΕΑ) ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ‘ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΜΕΑ) ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ3414957,38Δ/ΝΣΗ ΤΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2020-02-25 10:22:06 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΙΚΗΣ
2051ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Τ.Α.) – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Υ.Α.Ε.) ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ320072ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΜΠ2018-12-3 11:11:03 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
5533ΤΕΧΝΙΚΑ - ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΒΟΥΤΥΡΟ (Β΄ΦΑΣΗ) ΤΕΧΝΙΚΑ - ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΒΟΥΤΥΡΟ (Β΄ΦΑΣΗ) 2120967,74ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ2020-02-27 14:10:04 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
7217ΤΕΧΝΙΚΑ – ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΕΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ – ΓΕΦΥΡΑ ΑΥΛΑΚΙΟΥ»ΤΕΧΝΙΚΑ – ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΝΕΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΟΡΙΑ ΝΟΜΟΥ – ΓΕΦΥΡΑ ΑΥΛΑΚΙΟΥ»2399193,54ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ2020-09-16 11:00:15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΕΠΗΣ
6934ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΜΟΝΗ ΚΑΛΑΜΙΟΥΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΜΟΝΗ ΚΑΛΑΜΙΟΥ2300000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2020-08-12 10:45:23 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΖΙΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΖΑΡΑΦΕΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
5321ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ - ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ (2018)ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ - ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ2644443,20Δ/ΝΣΗ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ2020-01-24 10:59:28 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΩΤΣΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΜΑΝΔΟΥΚΟΥ
6274ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ - ΣΥΡΜΑΤΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ (2018)ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ - ΣΥΡΜΑΤΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ (2018)2644443,20ΠΑΤΡΑ2020-05-29 11:31:54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ
6217ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ -ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ -ΣΥΡΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ3644443,20ΠΑΤΡΑ2020-05-25 11:10:03 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΛΛΙΕΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΙΝΤΕΛΑ ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
5829ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΤΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΤΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ1134378,02ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-04-27 13:00:03 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΤΖΙΒΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΤΣΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗ
5401ΕΡΓΑ ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΛΑΣΗΣ ΥΠΑΙΘΡΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΟΔΩΝ - ΥΠΑΙΘΡΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2967741,93ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΡΑΣΣΟΥ 1 - ΤΥΡΝΑΒΟΣ2020-02-13 11:00:56 ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΪΑ ΚΩΣΤΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΣ ΖΩΗ ΚΡΑΧΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΣ
3847ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔ.ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ 4η ΕΠ.ΟΔΟΣ-ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ-Ε.Ο.19 ΑΡΧ/ΛΟΥ-ΝΕΡΑΙΔΑΣ ΚΑΙ ΗΛ/ΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤ.ΜΕ ΤΗΝ Τ.Κ.ΕΚΚΛΗΣΙΕΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔ.ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ 4η ΕΠ.ΟΔΟΣ-ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ-Ε.Ο.19 ΑΡΧ/ΛΟΥ-ΝΕΡΑΙΔΑΣ ΚΑΙ ΗΛ/ΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤ.ΜΕ ΤΗΝ Τ.Κ.ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ2104838,71ΠΡΕΒΕΖΑ2019-07-1 09:03:00 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΣΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗ
5806ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΠΡΟΒΛΗΤΑΣ ΛΙΜΕΝΑ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΠΡΟΒΛΗΤΑΣ ΛΙΜΕΝΑ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ1204.367,60ΡΟΔΟΣ2020-04-13 10:06:49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ
4797ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΧΩΡΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ Β ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΡΩΠΙΑΣΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΧΩΡΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ Β ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΡΩΠΙΑΣ159232,22ΚΟΡΩΠΙ2019-11-19 12:59:40 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΕΔΑΚΗ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΠΦΩ ΝΙΚΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ
4460ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑΥΠΟΒΑΣΗ ΟΔΟΣΤΡΩΣΙΑΣ ΠΑΧΟΥΣ 20ΕΚ, ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΣΤΡΩΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΠΑΧΟΥΣ 5ΕΚ, ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΣΗΜΑΝΣΗ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7.590 ΜΕΤΡΑ 2873225,81ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ, Β. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ 4, ΠΑΛΑΜΑΣ 432002019-10-1 10:44:44 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΦΕΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΠΟΝΤΙΚΑ
4088ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ ΑΓΩΓΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ2193548,39ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ), 41 222 ΛΑΡΙΣΑ (Α΄ΠΤΕΡΥΓΑ, 1ος Ορ., γρ. 1.20)2019-07-26 12:21:02 ΑΜΑΛΙΑ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΟΣ
5191ΥΠΟΓΕΙΑ ΔΙΚΤΥΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΡΤΑΙΩΝΥΠΟΓΕΙΑ ΔΙΚΤΥΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΡΤΑΙΩΝ2231.109,68ΑΡΤΑ2019-12-31 10:05:11 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΠΕΚΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΣΗΡΛΗΣ
7193ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020 - 2021 ΔΕ ΑΙΑΝΗΣΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020 - 2021 ΔΕ ΑΙΑΝΗΣ296774,19Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 12020-09-15 09:58:22 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΑΖΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
6700ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ2225806,45Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 12020-07-16 09:05:44 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΦΑΝΗ ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
6652ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗ264516,13Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 12020-07-10 09:07:23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ
6942ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ2165290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 12020-08-13 10:02:21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ
6941ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΕΛΙΜΕΙΑΣΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ΔΕ ΕΛΙΜΕΙΑΣ2104838,71Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 12020-08-13 09:48:36 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΛΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ
419ΥΠΟΕΡΓΟ 1 : "ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΓΙΝΑΡΑΣ ΔΚ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ"ΥΠΟΕΡΓΟ 1 : "ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΓΙΝΑΡΑΣ ΔΚ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ" της πράξης με τίτλο «ΑΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΓΙΝΑΡΑΣ Δ.Κ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΗΝΕΙΟΥ» με κωδικό ΟΠΣ 5009813 21432258,06ΓΑΣΤΟΥΝΗ-Γ.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 302018-03-28 10:06:54 ΤΑΤΙΑΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΗΣΗ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΦΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΟΡΗ ΤΣΙΩΛΑ
6309ΥΠΟΕΡΓΟ 1: ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΙΣ 24-25/11/2019 ΚΑΙ 9-11/12/2019. ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΥΠΟΕΡΓΟ 1: ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΙΣ 24-25/11/2019 ΚΑΙ 9-11/12/2019. ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ Κ24.193.548,39Βασ. Τσιτσάνη 31 Τρίκαλα - Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων2020-06-9 10:04:52 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΛΕΣ
4238ΥΠΟΕΡΓΟ 1: ΝΕΟΣ ΑΓΩΓΟΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΝΕ ΝΕΡΑ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΗΣΥΠΟΕΡΓΟ 1: «Νέος αγωγός ύδρευσης οικισμού Αλικιανού Δήμου Πλατανιά με νερά υφιστάμενης υδρογεώτρησης21370000ΧΑΝΙΑ2019-08-20 11:04:44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΠΑΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΩΙΜΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡ
7039ΥΠΟΕΡΓΟ 1: «ΥΔΡΕΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Δ.Ε. ΒΑΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΡΥΣΩΝΥΠΟΕΡΓΟ 1: «ΥΔΡΕΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Δ.Ε. ΒΑΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΡΥΣΩΝ21250000ΓΟΛΓΟΘΑ 2 ΟΑΣΗ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ2020-08-28 10:00:36 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΡΑ
2010«ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΛΑΒΩΝ ΑΠΟ ΘΕΟΜΗΝΙΕΣ ΠΛΗΜΜΥΡΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΕΙΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΥΠΟΕΡΓΟ 1: Αποκατάσταση βλαβών σε δημοτικές κτιριακές υποδομές2153.225,81ΙΕΡΙΣΣΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ2018-11-23 10:10:31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΕΛΜΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΡΑΝΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ
7129ΥΠΟΕΡΓΟ 2: ΥΔΡΕΥΣΗ ΑΣΤΙΚΗΣ - ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ ΕΩΣ ΚΑΒΡΟ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝΥΠΟΕΡΓΟ 2: ΥΔΡΕΥΣΗ ΑΣΤΙΚΗΣ - ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ ΕΩΣ ΚΑΒΡΟ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ21459290,32ΧΑΝΙΑ2020-09-8 11:00:25 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΤΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΟΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑ
7321ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΦΡΑΓΜΑ ΛΗΘΑΙΟΥ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΦΡΑΓΜΑ ΛΗΘΑΙΟΥ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ21048387,10Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων - Δ/νση Τεχνικών έργων - Bασ. Τσιτσάνη 312020-09-30 09:33:20 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΤΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΙΑ ΤΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΡΣΙΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΛΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΔΙΚ
3426ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ ΚΛΗΡΩΣΗ-ΑΚΥΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΛΕΤΗΣ330000ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ2019-04-30 13:16:09 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΣΤΙΕΡΗ
5789ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗΣ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗΣ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ31512756,00ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2020-04-7 13:55:19 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ
798ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ3124502,91ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ2018-05-21 09:41:01 ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΥΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΙΕΔΑΚΗΣ
4232ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΣΗΣ ΓΕΩΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΤΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ-ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ, ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΣΗΣ ΓΕΩΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΤΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ-ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ, ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ3915516,00ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-08-12 13:21:04 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ
3485Τεχνικός Σύμβουλος για το έργο: «Μονάδα Μηχανικής Διαλογής και Κομποστοποίησης Οργανικού Κλάσματος» ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ3320.000,00ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 2019-05-16 14:03:31 ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΣΙ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
5744ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ ΠΙΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΤΕΧΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΞΗ ΜΕΛΕΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΚΗΜΜΥΡΕΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ360000ΣΑΜΑΡΑ 13 ΚΕΡΚΥΡΑ2020-04-6 12:01:24 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΛΑΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ
6955ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ 16 ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΣΑΛΙΚΑΚΙ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΥδραυλικά2651304,25ΓΑΖΙ2020-08-14 09:04:24 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΓΙΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΠΥΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΕΡΒΑΚΗ
3861ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΛΟΓΓΑΥδραυλικές εργασίες αναβάθμισης του φράγματος Λογγά280645,16Βασ. Τσιτσάνη 31 Τρίκαλα - Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων2019-07-8 11:16:23 ΑΘΗΝΑ ΣΑΛΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΛΕΣ ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ
4919Υδρογεωτεχνική μελέτη κοιμητηρίων ΕρμούποληςΥδρογεωτεχνική μελέτη164822,85ΣΥΡΟΣ2019-12-4 10:21:39 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΡΡΕ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΙΑ
3472«Υδρογεωτεχνική Μελέτη και Μελέτη Γεωλογικής Καταλληλότητας για την έγκριση μείωσης της απόστασης της πολεοδομικής μελέτης επέκτασης της πολεοδομικής ενότητας Υδρογεωτεχνική Μελέτη και Μελέτη Γεωλογικής Καταλληλότητας για την έγκριση μείωσης της απόστασης της πολεοδομικής μελέτης επέκτασης της πολεοδομικής ενότητας ¨155271,96ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΛΕΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2019-05-20 08:34:11 ΣΓΟΥΡΙΤΣΑ ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ
4933ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥΥλοποίηση και ολοκλήρωση όλων των εργασιών και των υποδομών του θεάτρου της Λάρισας.24032257,98ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, 4ος ΟΡΟΦΟΣ2019-12-5 12:12:18 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΒΑΡΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΜΠΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΡΑΦΑΗΛ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΟΒ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΖ
3704ΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΜΕΑ) ΠΕΡΙΦΕΡΙΕΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΜΕΑ) ΠΕΡΙΦΕΡΙΕΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ2540322,58ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ2019-06-20 10:15:40 ΜΙΧΑΗΛ ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΦΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ
3892"Τμηματική κατασκευή συλλεκτήρων Σ5 και Σ7 της Μελέτης Αντιπλημμυρικής προστασίας ευρύτερης περιοχής ΓαζίουΥΔΡΑΥΛΙΚΟ24.980.000,00ΓΑΖΙ - ΠΛ ΜΙΧ. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗ2019-07-5 10:52:18 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΧΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΙΡΙΤΑ ΑΝΝΑ ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΝΔΑΝΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
5966ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΜΜΟΚΡΑΤΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΡΕΜΑ ΤΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΡΙΝΟΥΥΔΡΑΥΛΙΚΟ2116.935,48ΚΑΒΑΛΑ2020-05-8 10:00:42 ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΝΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΝΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΚΙΔΗΣ
6805ΑΡΔΕΥΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ (ΜΕΛΕΤΗ)ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ11975770,56ΚΑΒΑΛΑ2020-07-29 09:54:04 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
6846ΑΡΔΕΥΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ (ΜΕΛΕΤΗ)ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ51975770,56ΚΑΒΑΛΑ2020-07-29 11:29:22 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΝΙΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΤΣΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΣΥΚΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΕΛΗΣ ΕΥ
7235ΕΡΓΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ2137096,77ΑΝΩΓΕΙΑ2020-09-17 14:05:34 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΦΡΑΓΚΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ
7241ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΛΑΚΟΣΚΕΠΟΥΣ ΟΧΕΤΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΝΩΓΕΙΩΝΥΔΡΑΥΛΙΚΟ2161290,32ΑΝΩΓΕΙΑ2020-09-17 14:45:05 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΙΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΦΡΑΓΚΙΑ
7263ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΕΝΑΓΩΝ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΤΑΦΡΟΥ (Δ-ΦΑΣΗ)ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ2241935,49ΚΑΒΑΛΑ2020-09-24 10:03:09 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΓΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΔΟΥ ΑΔΑΜ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5454ΑΝΟΡΥΞΗ ΕΦΕΔΡΙΚΗΣ ΥΔΡΟΑΡΔΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΩΤΡΗΣΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΛΑΚΟΥΡΕΣ ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΥΔΡΑΥΛΙΚΟ Ή ΕΡΓΑ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ2120.967,74ΓΑΖΙ - ΠΛ ΜΙΧ. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗ2020-02-14 15:06:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΠΑΝΑΚΗ ΧΑΡΑ ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΕΛΕΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ
2764ΥΔΡΕΥΣΗ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΙΚΕΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥΥΔΡΕΥΣΗ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΙΚΕΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ21443548,39ΡΟΔΟΣ2019-02-18 12:29:31 ΜΑΡΙΑ ΤΕΤΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΙΝΑ ΜΠΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑ
743ΥΔΡΕΥΣΗ ΒΑΣΚΙΝΑΣ-ΑΗ ΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ (Α' ΦΑΣΗ)ΥΔΡΕΥΣΗ ΒΑΣΚΙΝΑΣ-ΑΗ ΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ (Α' ΦΑΣΗ)2545000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-05-15 10:34:19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
5264ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΝΕΤΙΚΗΣ ΥΔΑΤΟΓΕΦΥΡΑΣ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ, ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΥΔΑΤΟΓΕΦΥΡΑ ΑΣΣΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ2338709,68ΤΖΙΡΑΙΩΝ 8-10 , ΑΘΗΝΑ2020-01-16 09:05:24 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ
1110ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΟ ΘΗΒΑΣ-ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΛΑΜΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΘΗΒΑ - ΛΙΒΑΔΕΙΑ- ΟΡΙΑ ΝΟΜΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ - ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΟ ΘΗΒΑΣ-ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΛΑΜΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΘΗΒΑ - ΛΙΒΑΔΕΙΑ- ΟΡΙΑ ΝΟΜΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ - ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ22822580,65Δ.Τ.Ε Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ2018-07-4 09:15:13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΠΑΝΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓ
4106ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ - ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΛΑΒΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΕΡΓ. ΜΜ & ΕΕ ΑΡΑΞΟΥΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΑΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΛΑΒΩΝ ΣΤΑ ΥΠΟΣΤΕΓΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΡΓ. ΜΜ & ΕΕ ΑΡΑΞΟΥ2322580,55ΕΛΕΥΣΙΝΑ2019-08-19 08:02:50 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ
987ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΠΕΠ Α/ΑΠ ΡΟΔΟΥΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΑΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΕΠ Α/ΑΠ ΡΟΔΟΥ ΣΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΛΑΦΡΑΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ2241720,21ΕΛΕΥΣΙΝΑ2018-06-20 11:06:41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΕΝΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΣΟΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΥΡΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΦΑΤΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΓΚΡΕΚΑ
2139ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΖΟΥΡΒΑ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥΥποέργο 1: Αντιπλημμυρική προστασία περιοχής ‘Τζουρβα’ οικισμού Ιερισσού23201612,9ΙΕΡΙΣΣΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2395«ΟΔΙΚΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΜΟΥΖΑΚΙ – ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ – Α' ΦΑΣΗ» ΥΠΟΕΡΓΟ 4 «ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ»Υποέργο παροχής υπηρεσιών τεχνικού σύμβουλου για το έργο «Οδικός άξονας Μουζάκι – Λίμνη Πλαστήρα – Α' φάση»3161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ 24, ΚΑΡΔΙΤΣΑ2019-01-10 10:21:19 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΙΑΜΑΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2394«ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΥ ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΣΠΗΛΙΑΣ - ΒΡΑΓΓΙΑΝΑ – Β' ΦΑΣΗ" ΥΠΟΕΡΓΟ 2 “ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ»Υποέργο παροχής υπηρεσιων τεχνικου συμβουλου για το έργο «Κατασκευή οδού Ιερά Μονή Σπηλιάς - Βραγγιανά – Β' φάση»3322580,65Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ 24, ΚΑΡΔΙΤΣΑ2019-01-10 10:16:16 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΦΕΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΕΠΑ
3208Υποέργο: Αποκατάσταση – διαμόρφωση κοινόχρηστου χώρου οικισμού Πάτερου Δήμου Βορείων ΤζουμέρκωνΥποέργο: Αποκατάσταση – διαμόρφωση κοινόχρηστου χώρου οικισμού Πάτερου Δήμου Βορείων Τζουμέρκων221774,19ΠΡΑΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-04-2 11:31:30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΗ-ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΟΛΓΑ ΡΑΚΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΥΝΗΣ
3855Υποέργο: Αποκατάσταση οδικού δικτύου Τ.Κ. Παλαιοχωρίου ΣυρράκουΥποέργο: Αποκατάσταση οδικού δικτύου Τ.Κ. Παλαιοχωρίου Συρράκου170.967,74ΠΡΑΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-07-2 11:47:54 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΡΝΤΑΊ ΑΜΑΛΙΑ ΔΟΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΙΑΚΚΑ
3857Υποέργο: Αποκατάσταση οδικού δικτύου Τ.Κ. Παλαιοχωρίου ΣυρράκουΥποέργο: Αποκατάσταση οδικού δικτύου Τ.Κ. Παλαιοχωρίου Συρράκου270.967,74ΠΡΑΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-07-2 11:50:43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΩΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΑΛΑΦΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
3206Υποέργο: Βελτίωση πρόσβασης προς «ΜΝΗΜΕΙΟ ΗΡΩΩΝ» Τ.Κ. ΑετοράχηςΥποέργο: Βελτίωση πρόσβασης προς «ΜΝΗΜΕΙΟ ΗΡΩΩΝ» Τ.Κ. Αετοράχης236290,32ΠΡΑΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-04-2 11:07:32 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΣΙΑΤΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ ΛΥΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΙΜΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΟΓΟΛΟΥ
585ΠΑΡΟΧΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΤΗΣ Δ18 ΣΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ "ΥΔΡΕΥΣΗ ΝΗΣΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟΣΚΛΗΡΥΥποβοήθηση της Διεύθυνσης Δ18 στο πλαίσιο σχεδιασμού, προγραμματισμού και ανάθεσης του έργου "Ύδρευση Νήσου Κέρκυρας. Εγκαταστάσεις αποσκλήρυνσης νερού και συναφή3228269,25ΑΘΗΝΑ2018-04-24 10:07:17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΜΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΓΔΑΛΗΣ
1432ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ «Παροχή τεχνικών και λοιπών συναφών επιστημονικών υπηρεσιών για την υποβοήθηση της Διεύθυνσης Αντιπλημμυρικών και Εγγειοβελτιωτικών Έργων στις δράΥποβοήθηση της υπηρεσίας στην συγκρότηση Φακέλου δημόσιας σύμβασης μελετών σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 45 του Ν.4412/2016 για την έναρξη των διαδικασιών ανάθεσ3802166,40 ΑΘΗΝΑ2018-08-30 10:16:09 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΟΡΚΟΦΥΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΣΟΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΣΜΑΤΟΣ
1433ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ «Παροχή τεχνικών και λοιπών συναφών επιστημονικών υπηρεσιών για την υποβοήθηση της Διεύθυνσης Αντιπλημμυρικών και Εγγειοβελτιωτικών Έργων σΥποβοήθηση της υπηρεσίας στην συγκρότηση Φακέλου δημόσιας σύμβασης μελετών σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 45 του Ν.4412/2016 για την έναρξη των διαδικασιών ανάθεσ3802166,40 ΑΘΗΝΑ2018-08-30 10:17:54 ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΑΒΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΛΑΠΑΣ
2730Υπογειοποίηση τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου και τα συνοδά έργα στο Δήμο Ν. Φιλαδέλφειας-ΧαλκηδόναςΥπογειοποίηση τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου και τα συνοδά έργα στο Δήμο Ν. Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας214274193,55ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-02-12 12:33:20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΠΗΤΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΜΠΑΚΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΠΑΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ
260Υπολειπόμενες εργασίες αναδασμού ΚανδήλαςΥπολειπόμενες εργασίες αναδασμού Κανδήλας2460000,00ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2018-03-7 11:53:37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟ
1287ΥΠΟΣΤΥΛΩΣΗ 6ΟΥ ΦΑΤΝΩΜΑΤΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΣΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ ΔΡΑΜΑΣ ΕΠΙ ΤΗΣ Ε.Ο. ΝΟ 14Υποστύλωση 6ου φατνώματος γέφυρας ποταμού Νέστου στο Παρανέστι Δράμας επί της Ε.Ο.142161290,32Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ2018-09-12 08:50:54 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΕΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΑΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΤΟΓΛΟΥ
3880ΔΙΚΤΥΟ ΑΓΩΓΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥ ΩΡΩΠΟΥΥποστηρικτικό έργο του έργου «Δίκτυο αγωγών ομβρίων στην περιοχή Άγιος Κωνσταντίνος Δήμου Ωρωπού»22.497.360,00ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ2019-07-4 16:05:32 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΦΕΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΝΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΜΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΞΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΛΑΤΣΑΣ ΕΥΑΝΘΙΑ Κ
4140ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΦΡΕΖΑΡΙΣΜΑ - ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΔΡΟΜΩΝ - ΣΗΜΑΝΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ2322580,65ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2019-08-1 11:11:12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΞΕΝΟΥΛΑ ¨ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙ
432ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΛΑΒΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΕΥΟΝ ΑΣΤΙΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣΦΥΣΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΑΣ ΕΡΓΟΛΑΒΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ - ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΥΟΝΤΟΣ ΑΣΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ, ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Δ.Δ24838709.70ΠΑΝΑΓΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 15 ΚΑΛΛΙΘΕΑ Τ.Κ. 176762018-03-27 12:17:13ΑΝΝΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΗΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΥΦΑ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 2728293031323334353637 38394041424344454647 Επόμενο