Κατάλογος Αποτελεσμάτων Κληρώσεων (Μη.Μ.Ε.Δ.)
Προηγούμενο 12345678 9101112131415161718 Επόμενο
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΕΡΓΟΥ/ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΣ ΗΜ. ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
4153ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (Β' ΦΑΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΣΙΦΝΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΗΡΙΑ (Β' ΦΑΣΗ) ΔΗΜΟΥ ΣΙΦΝΟΥ280604,84ΣΥΡΟΣ2019-08-7 10:04:08 ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΤΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΑΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΡΑΒΙΟΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΚΑΣ
1323ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ269677.42ΓΡ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ 2 ΑΜΥΝΤΑΙΟ2018-08-10 09:16:16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΖΩΗ ΜΠΟΣΔΕΛΕΚΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΚΟΒΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3860ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (2019)ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (2019)2515688,72Ι. ΔΡΑΓΟΥΜΗ 1, 4ος ΟΡΟΦΟΣ, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ2019-07-4 11:28:16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΑΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΡΑΤΖΑ
968ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΥΛΕΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΥΛΕΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ2168.895,34 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ2018-06-18 10:06:08 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ
216ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ 232245,00ΚΟΜΟΤΗΝΗ2018-03-8 12:47:51
430ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ 232245,00ΚΟΜΟΤΗΝΗ2018-03-28 12:12:58 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
294ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥ232.245,00ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 78 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΤΚ 69100
313ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΣΙΦΩΝΑ ΚΟΜΑΡΩΝ ΕΒΡΟΥ232245,00ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2018-03-13 10:10:06
3442ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ – ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ264516,13AΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ2019-05-7 09:38:04 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΡΑΤΖΙΑ ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΣΤΑΔΑΚΗΣ
5232ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΑΥΛΑΚΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ (2018)ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΑΥΛΑΚΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ (2018) ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ2403225,81ΠΑΤΡΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ2020-01-13 11:32:33 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΖΑΛΑΒΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΡΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΝΤΖΗΣ
5183ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΡΙΟΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Α ΦΑΣΗ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ 290322,58ΑΙΓΆΛΕΩ 5 & ΚΑΣΤΟΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ2019-12-31 12:22:46 ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΛΛΙΑ
5027ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΤΟΥΣ 2019-2020-2021ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ2806451,61ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε΄50 ΧΑΝΙΑ2019-12-11 11:08:39 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ
5434ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ 2185483,87ΓΡΑΦΕΙΑ Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 2020-02-18 10:04:46 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΑΜΒΑΚΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΛΕΚΟΥ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΣΕΝΤΑΣ ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ
4494ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 296370,97ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ2019-10-7 10:28:10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΪΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΟΡΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣ
2309ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ2217379,87 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΩΡΩΠΟΥ2018-12-21 13:44:49 ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ
5807ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΤΗΡΙΑΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟΝ ΑΧ ΝΗΣΟΥ ΔΗΛΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ- ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ 35 ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΔΗΛΟ2669.354,84ΑΘΗΝΑ2020-04-9 10:19:06 ΟΛΓΑ ΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
4598ΕΠΙΣΚΕΥΗ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΣΥΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Α΄ΦΑΣΗ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΣΥΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Α΄ΦΑΣΗ)2979838,71ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-10-17 13:21:20 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΡΜΠΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ
628ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΤΟΥΣ 2017ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΤΟΥΣ 20172411411,15ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΗΣ2018-05-7 10:18:23 ΠΑΥΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΟΠΙΚΟΣ ΛΕΥΚΗ ΤΟΠΑΛΤΣΗ
5236ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 201921290289,56ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2020-01-15 10:01:04 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΙΑΣΩΝ ΛΑΠΠΑΣ ΛΟΥΙΖΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ
5357ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΕ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 20192322516,18ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2020-02-6 10:00:20 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2407ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΉΛΙΔΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΉΛΙΔΑΣ2177419,36ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 50, ΑΜΑΛΙΑΔΑ2019-01-14 09:20:40 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΡΑΚΙΝΗ MΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΙΠΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΡΔΗΣ
5108ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ269.677,42 ΦΙΛΛΥΡΑ2019-12-18 09:20:18 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΑΝΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΛΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΛΕΝΗΣ
2342ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ2324677,42Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛ. 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1 ΚΟΖΑΝΗ2019-01-7 12:04:33 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΗΓΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
5113ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2209517,41ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ2019-12-30 10:00:13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΜΠΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥΤΖΟΥΚΟΥ
5050ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ2159677,42ΑΒΔΗΡΑ2019-12-13 10:02:54 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ
2092ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ2241935,48ΜΠΑΛΚΟΥ 1, 48100, ΠΡΕΒΕΖΑ2018-12-3 10:03:37 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΩΛΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΖΙΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΛΙΟΥ
1775ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ21269445,43ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ2018-10-16 12:21:19 ΑΛΕΞΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΖΙΚΑΣ ΠΕΡΜΑΘΟΥΛΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΗ ΤΣΙΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3110ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 2180000ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ2019-03-29 13:59:59 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΑΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΝΤΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΙΧΟΥ
1635ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ296.774,19ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ2018-09-26 13:33:41 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΘΑ ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ
2282ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ2645161,29ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-20 12:06:01 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
1590ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2584677,42Ρέθυμνο2018-09-19 12:24:52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑ ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ
1448ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ264516,13ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ Λ ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ 1 ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ2019-07-22 12:19:28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΑΓΝΗ ΚΕΡΟΜΥΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ
5094ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ1196139,312019-12-17 10:54:50 ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ
5096ΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ KAI ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ2196139,31ΚΕΡΑΤΕΑ2019-12-23 12:00:50 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ ΧΑΝΤΖΑΝΔΡΕΟΥ-ΑΝΔΡΙΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ
2170ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΛΑΤΕΙΩΝ-ΑΛΣΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ21.209.677,42ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2018-12-12 13:12:00 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΤΡΑΝΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΝΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΝΙΑΡΗ
4024ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΗΠΕΔΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2419354,84ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2019-07-18 13:22:03 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΛΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΖΑΧΟΥ
1509ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΞ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ2338709,68ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ2018-09-12 10:06:08 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΒΙΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΒΕΡΗ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΑ ΖΩΗ ΛΑΓΓΗ
6310ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ Δ.Ε. ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ - Α' ΦΑΣΗΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΟΔΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ2105000,00ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ2020-06-5 11:04:23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΟΓΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
5144ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ2550000ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 364 & ΚΑΛΒΟΥ)2019-12-20 12:14:22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΥΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
2056ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΘΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 2018ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΘΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΩΝ 20182322.580,66ΠΑΤΡΑ2018-11-26 12:41:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΦΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΙΝΟΥ
3727ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΟΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΙΧΕΙΟΥ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΥΝ.ΜΗΚΟΥΣ 52,50 Μ2197.177,42ΝΙΓΡΙΤΑ2019-06-14 13:21:31 ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΗ ΜΙΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΠΕΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΡΙΤΣ
2838ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΣΤΥΛΩΣΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΛ. ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΚΑΛΕΛΕΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΣΤΥΛΩΣΗ ΚΡΗΠΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΛ. ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΚΑΛΕΛΕ2258064,52ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ2019-02-22 09:07:21 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΖΟΥΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΖΕΝΤΑ ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
5396ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΔΑΣ (RETOPPING) ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΔΑΣ (RETOPPING) ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ284608,95ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ2020-02-11 10:15:45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΣΤΑΧΤΑΡΗ ΦΑΝΗ ΓΙΟΥΣΜΗ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
3786ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΟΨΕΩΝ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ & ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΟΨΕΩΝ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ & ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟΥ2399.193,56ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΤΟΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ2019-06-21 14:57:04 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ
3859ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2266129,03Δ/ΝΣΗ ΤΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2019-07-4 10:13:19 ΜΑΡΙΑ ΑΜΠΡΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΔΟΣ ΓΑΤΣΙΑΣ
1921ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2148387,09ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2018-11-21 12:03:28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΒΙΛΗΣ
2726ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2148387,27ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ2019-02-12 10:41:38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΒΔΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΠΑΚΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΑΣΣΗ
1104ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ259.344,99ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΗΣ2018-07-4 10:20:38 ΛΕΥΚΗ ΤΟΠΑΛΤΣΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΛΑΚΗΣ ΤΑΝΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
4071ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ2887096,77ΑΓΡΙΝΙΟ, Π.Ε.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2019-07-24 11:07:04 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΑΛΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ
1357ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ 2197983,87ΓΡΕΒΕΝΑ, ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ, ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ, 511002018-08-17 10:14:10 ΟΛΓΑ ΤΖΗΚΑ ΑΘΗΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ
2823ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ2483870,97ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ2019-02-22 11:01:54 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΤΣΙΟΥ
2774ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ & ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΤΕΛΕΝΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ & ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΤΕΛΕΝΔΟΥ2108870,97ΚΑΛΥΜΝΟΣ2019-02-20 11:02:39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΕΡΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ
5858ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΣΑΠΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΣΑΠΩΝ2114.758,07ΣΑΠΕΣ2020-04-16 12:06:08 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΑΓΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΚΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΖΟΥΧΑΛ ΣΕΡΙΦ ΗΛΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
4092ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΕ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΣΕ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ21612903,23ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30, 3ΟΣ ΟΡΟΦΟΣ2019-07-31 10:17:36 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΙΑ ΣΑΡΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΜΥΡΤΩ Ν
6253ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΗΜ. ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΗΜ. ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥ2456960,48ΡΟΔΟΣ2020-05-29 10:08:11 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΝΑ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΑΜΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ
4032ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ Β. ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ Β. ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ280000Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ2019-07-22 12:57:27 ΣΟΥΣΑΝΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛ
5249ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ (Α.Μ.11119) ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ2402611,02ΚΤΗΡΙΟ ΤΥΠΑ - ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2020-01-17 10:41:46 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΛΕΞΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ
5250ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ (Α.Μ.11103)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ2402494,59ΚΤΗΡΙΟ ΤΥΠΑ - ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2020-01-17 10:41:25 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΣΑΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΑΜΠΑΡΗ
1241ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ( Α. ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ, Β. ΛΟΙΠΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ)2104852,76ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 70, 176 76 ΑΘΗΝΑ2018-07-26 09:18:00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
6136ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ284667,42ΖΆΚΥΝΘΟΣ2020-05-19 11:57:05 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΣΤΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΨΑΣΚΗΣ Ευάγγελος Σκάρπος ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
1951Σ018 ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ2137096,77ΠΡΕΒΕΖΑ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΜΠΑΧΟΥΜΗ 22018-11-15 10:46:25 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΣΣΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
3533ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 192241935,48ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ2019-05-28 10:06:26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΕΡΑΝΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΡΓΗ
3346ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΗ ΣΤΥΨΗ ΛΕΣΒΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ2341.880,34ΜΥΤΙΛΗΝΗ2019-04-19 09:09:40 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
4060ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΡΕΣΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ2333333,33ΜΥΤΙΛΗΝΗ2019-07-26 09:20:18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΕΡΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
1221ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΝΑΓΡΑΣ296773,82ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ2018-07-19 07:55:04 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΓΟΣ
5690ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ2483870,97ΠΕΙΡΑΙΑΣ2020-03-24 10:58:15 ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΙΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΪΣΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
4128ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΙΑΤΟΥ260000,00ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ2019-07-31 13:21:35 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΟΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ - ΡΑΛΛΟΥ ΜΠΑΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΠΠΑ
3831ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ)ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ)2274193,55ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ2019-07-3 11:06:23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ
5365ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2019ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 20192330.425,96Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης2020-02-3 13:01:03 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΩΒΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΕΔΕΡΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΙΤΕΡΗ ΜΑΡΙΟΣ ΔΡΕΤΟΥΛΑΚΗΣ
908ΕΠΙΣΚΕΥΗ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2106.129,03ΡΟΔΟΣ2018-06-11 08:11:19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΕΪΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΤΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ
1348ΕΠΙΣΚΕΥΗ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ & ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2717.741,93ΡΟΔΟΣ2018-08-13 12:30:21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗ-ΣΟΥΛΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΑΒΒΕΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ
3371ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ 2018ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ2211094,56Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης2019-04-22 14:08:05 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΙΤΕΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΙΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
6382ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ 16ου ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ 16ου ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ2331532,26ΒΕΡΟΙΑ2020-06-15 08:28:04 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΟΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΚΑΒΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
314ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ TΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2693548,39KOZANH
304ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΕΓΩΝ ΣΕ ΚΤΙΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2693548,39ΚΟΖΑΝΗ2018-03-12 10:09:13
4300ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ2967.741,94ΤΡΙΚΑΛΑ2019-08-29 11:45:06 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΥΛΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ
4958ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 272077,89ΦΙΛΙΑΤΡΑ2019-12-4 08:55:37 ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΜΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΑΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΡΔΑ
5771ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «ΑΙΟΛΙΣ» ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «ΑΙΟΛΙΣ» ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ22.004.310,35ΤΗΝΟΣ2020-04-6 12:17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΪΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΙΒΑΔΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΩΡΑΪΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΖΕΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΠΡΕΚΑ
5398ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ ΛΕΡΟΥΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ ΛΕΡΟΥ2102555,21ΛΕΡΟΣ2020-02-12 08:31:19 ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΤΣΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΙΑΠΟΚΑ
5120ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΗΓΗΣ Δ. ΡΕΘΥΜΝΗΣΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΗΓΗΣ Δ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ240322,58Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ2019-12-18 15:09:18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΒΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ
Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών | Επιστροφή στην Αρχική σελιδα |
Προηγούμενο 12345678 9101112131415161718 Επόμενο